Modifiye

Timsah Derili Porsche

Timsah Derili Porsche, Rus TopCar şirketi yine başarılı bir işe imza atmayı başarmış. Rusya merkezli şirket karşımıza bu sefer Stingray GTR programına dahil olan bir müşterisi için özel bir Porsche Panamera tasarımı gerçekleştirmiş.

Dışarıdan modifiyeli bir Panamera gibi görünen ancak aslında iç tasarımı ile heyecan yaratan ve TopCar garajında yapılan bu Porsche bir ilk oluyor. Geleneksel çift renkli döşemeler bu tarz uygulamalar için ideal. Ancak mor deri ve altın kaplama kombinasyonu? İşte bu tamamen yeni bir tasarım.

Aracın iç tasarımında mor hakiki timsah derisi kullanılmış ve koltuk dikişleri kontrast olacak şekilde elmas deseni tercih edilmiş. Morun en güzel tonu tercih edilen döşemeler sayesinde kraliyet ailesinin gardırobunda tercih edeceği yüksek kalite deri ile zarif ve şık bir görüntü sağlanmış.

Pedal takımı, bardak tutucu, vites bölgesi ve kapı kolları altın kaplama yapılarak mor renk tercih edilmiş timsah derisi döşeme ile mükemmel bir uyum yakalanmış. Sahibi henüz açıklanmasa da Stingray GTR Panamera sport sedan modeli ayrıca TopCar Yenileme Programı çerçevesinde yeni bir body kite kavuşmuş.

Revize edilen body kit ile yeni tamponlar, yeni tasarlanmış kaput, güncellenmiş kanatlar ve arka kapılar ile ekstra hafif forged ADV.1 jantlar tercih edilmiş. İç mekanı tamamen baştan tasarlanan bu Panamera Turbo S modelinde karbon fiber kokpit döşemeleri de kullanılmı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir