FiatHondaKampanyalarNissan

Temmuz Ayı Kampanyaları

Otomobil markaları her ay olduğu gibi bu ay da karşımıza farklı kampanyalarla çıkıyor. Bu sefer her otomobilin kampanyasını farklı farklı yazmak yerine hepsini bir arada sunuyoruz sizlere, daha pratik olacağı kesin. Temmuz ayı kampanyaları çerçevesinde en iyi fırsatları sürücülere FIAT, Nissan ve Honda sunuyor. Bazılarında kredi ve satış kampanyaları bulunurken Nissan’da da otomobil bakımı fırsatı sizleri beklemekte.

FIAT
Fiat Ticari Araçlar Temmuz ayı boyunca 20.000 TL’ye 2 yıl vadeli %0 faizli kredi imkanı sunuyor. Ayrıca Fiat Doblo, Fiorino ve Ducato modellerini tercih eden müşterilere 1.500 TL’lik ek takas indirimi sağlanıyor.

Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle sunulan kampanyada, Fiat Ticari Araçlar’ın Doblo, Fiorino, Pratico ve Ducato modellerinden birini tercih edenler, 20.000 TL’ye 2 yıl vadeli %0 faizli kredi fırsatından yararlanacak.

Daha uzun vadeli ödeme seçeneğiyle sahip olmak isteyen Fiat müşterileri ise Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde 40.000 TL’ye 48 ay vadeli %0.85 faizli, Ducato modellerinde ise 60.000 TL’ye 48 ay vadeli %0.95 faizli cazip kredi imkânından faydalanabilecek.

HONDA
Geçtiğimiz hafta satışa sunulan makyajlı Yeni Honda Civic Sedan modeline özel yeni bir kampanya düzenlendi.

Buna göre 30.000 TL kredi tutarı %0,78 faiz oranı ve 18 ay vadeli 1.819 TL taksit tutarları ile kredilendirme imkanı sunarken, taksit ödemelerine ise Aralık ayında başlama imkanı da sunuluyor.

Yeni sportif görünümlü ızgara, anahtarsız giriş ve çalıştırma, Türkçe bilgi ekranı, Deri koltuklar ve Lastik Basınç uyarı sistemi gibi yenilikler içeren Yeni Honda Civic Sedan, 62.830 TL’den başlayan fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

NISSAN
Nissan yetkili servislerinde düzenlenen yaza merhaba kampanyası kapsamında 2 Haziran-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında periyodik bakım kampanyası ile bakıma gelen tüm araçlara TUNAP marka klima sistem temizliği paketi hediye ediyor.

otomobil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir