Otomobil YorumlarıSkoda

Skoda Yeti yorumları

Skoda Yeti ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni Škoda Yeti, benzersiz tasarımın, güvenliğin, işlevselliğin ve konforun yeni tanımı olarak geliştirildi.

Bu yeni modelde, yeni motorların yanı sıra elektronik sistem ayarlarını arazi koşullarına uyarlayabilen off-road sistemi, elektrik kontrollü iki parçalı panaromik açılır cam tavan ve yatay barlara ve çıkarılabilir kancalara sahip bagaj bölmesi sabitleme sistemi gibi pek çok yeni teknik çözüm sunulmaktadır.

Škoda’nın SUV segmentindeki ilk aracı, karşılaşacağınız tüm zorlukları aşmaya ve beklentilerinizin de üzerine çıkmaya hazır.

Dört farla çevrelenmiş belirgin radyatör ızgarasıyla vurgulanan ön kısım, eğlenceli ve keyifli bir sürüşün sinyallerini verirken, 5 kapılı hatchback gövdenin arka kısmı pratikliği ve işlevselliği vurgulamaktadır.

Yeni Škoda Yeti, tüm yolcular için geniş iç hacim, konfor ve işlevsellik sunmaktadır.

Yüksek konumlandırılmış koltuklar, yolculara güven verir, çevrenin daha rahat izlenmesine olanak tanır ve aracın içine giriş çıkışları kolaylaştırır. Oldukça sağlam koltuk dolguları, belirgin koltuk yan destekleri ve ayarlanabilir koltuk sırtlıkları, uzun yolculuklarda yaşanabilecek yorgunlukları ortadan kaldırır. Üç parçalı arka koltuk sistemi VarioFlex, kabindeki ve bagajdaki işlevselliği en üst seviyeye çıkarır.

Škoda Yeti, zorlu güvenlik testlerinde en yüksek puanları alabilecek şekilde tasarlanmış ve Euro-Ncap’ tan 5 yıldız almayı başarmıştır.

Yeti, yüksek güvenlik donanımının yanı sıra kullandığı yüksek teknolojiler bakımından da yeni standartlar belirlemiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir