Skoda Octavia yorumları

Skoda Octavia ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Hayranlık, nadir olduğu kadar keyiflidir de. Hayran olunacak bir otomobil yaratmak için, her şeyi değiştirmeye gerek yoktur. Bazen küçük dokunuşlar mükemmelliğe giden en kısa yoldur. Yeni Škoda Octavia, zamanın ötesinde tasarımı, minimalist lüks anlayışı ile sizleri her ayrıntıda güzelliği aramaya davet ediyor.

Yeni Škoda Octavia’yı yaratırken her konuda hedeflerimizi en yükseğe koyduk. Nefes kesen bir tasarımın en yüksek teknolojiyle anlamlı olacağından yola çıktık ve yeni nesil platform mimarimiz ile daha dayanıklı ama daha hafif komponentlerin bir araya gelmesi sayesinde bir önceki nesil Octavia’dan tam 102 kg daha hafif bir otomobil yaratırken teknolojinin çıtasını daha da yukarıya çıkarmayı başardık. Çevreye karşı sorumluluğumuz, bizlere motorlarımızın daha da verimli olması gerektiği konusunda ilham verdi ve sınıfının verimlilikte en rekabetçi motorlarını sizler için yarattık. Bu kadar ayrıntılı düşünmek için tek sebebimiz vardı; Octavia’nızı kullanırken, “en iyisine’’ sahip olduğunuzu hissetmenize olan karşı koyulmaz arzumuz.

Park işlemi sırasında konfor ve yönelim kolaylığı sağlamak, park sistemlerinin asıl amacıdır. Akıllı park desteği, otomobilin herhangi bir engele göre gerçekleştirmek üzere olduğu harekete bağlı sesli sinyaller verir. Böylece, geri vitesteyken ön tarafta bulunan engeller için gereksiz yere uyarı verilmez. Yine de, park etmeyi mümkün olduğunca kolay hale getirmek istiyorsanız, otomatik park desteği * sizin için en iyi seçenektir. Sistem, yan yana veya arka arkaya park etmiş araçlar arasında uygun bir park yeri seçer ve hatta arka arkaya park etmiş araçların arasından sizi çıkarabilir. Paralel park yerinin araçtan 60 cm daha uzun olması yeterlidir (resimdeki görsel Türkiye donanımpaketiyle farklılık gösterebilir).

Yeni Škoda Octavia, aktif ve pasif güvenlik özellikleriyle sizi tamamen çevreleyen bir otomobil olduğunu, Euro NCAP’ten aldığı yetişkin yolcu korumasından 93 puan ve genel değerlendirmede layık görülen 5 yıldız ile bir kez daha gururla sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir