Otomobil YorumlarıSkoda

Skoda Fabia yorumları

Skoda Fabia ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Fabia, aracın ön tarafını kapsayan detaylı bir tasarım değişikliği yaşadı. Dikey hatlar yerine yatay hatlar tercih edildi. Yeni gövde renkleri ve jant seçenekleri eklendi, aracın kabini değiştirildi. Fabia rüştünü ispat etti.

Tamamen yeni motor seçenekleri.
Standart 1,2/51 kW ve 1,4/63 kW motorların yanı sıra, yeni süper şarjlı 1.2 TSI77 kW motor seçeneği de sunulmaktadır. 1.2 TSI 77 kW gücündeki motor, 6 ileri vitesli otomatik Tiptronic şanzıman yerine 7 ileri vitesli, çift kavramalı otomatik DSG şanzıman, ile sipariş edilebilir.

66 kW güce sahip 4 silindirli 1.6 TDI CR motor Fabia için performans ve ekonomi için biçilmiş olduğunu sunduğu tüketim değerlerinden ispatlıyor. 1,6 TDI CR motorlarda common-rail enjeksiyon sistemi kullanılmıştır ve hepsi sabit Dizel Partikül Filtresine sahiptir. Hem benzinli hem de dizel motorlar, EU 5 emisyon standartlarına uygundur.

Yaşam tarzınıza uygun donanımı kendiniz seçin! Güç, sadelikte yatar. Siz de bu düşüncedeyseniz, Stone grisi ya da mavi kabin paketli Classic donanımı seçin. Daha yüksek tutkularınız mı var? Ambiente donanım seviyesi, siyah ya da gri Domino kabiniyle sizi etkileyecek. Lüks ve zarafet tutkunları için Chess kabin paketli Elegance donanımı ile, ekstra ekipman seviyelerine ait çeşitli kabin paketleri mevcut.

Elektrik kontrollü ve ısıtmalı dış dikiz aynası, elektrikli camlar ve uzaktan kumandalı merkezi kilitleme sistemi, standart konfor özellikleri olarak sunulmaktadır. Elektronik düzenlemeli Climatronic klima, camlardaki buzun ve buğunun başarıyla çözülmesini sağlar. Yeni radyo en sevdiğiniz müzikleri kaliteli bir şekilde çalarken, Aux-in soketi sayesinde harici müzik çalarınızdaki şarkıları yolculuk yaparken dinleme imkanı sunar.

Kaliteli yumuşak malzemeden üretilmiş ön göğüste MaxiDOT çok işlevli ekran mevcuttur, devir sayacı ve hız göstergesi ise etkileyici krom çerçevelere sahiptir.

Ön ve arka koltuklardaki geniş saklama alanlarının yanı sıra, sürücü, yolcu ve arka kapılarda da ilave saklama cepleri mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir