Skoda Roomster yorumları

Skoda Roomster ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Ailenizle uzun yolculuklara çıkabilmeniz ya da arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirebilmeniz için idealdir. Aynı zamanda, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz sportif bir araçtır. Şehir içindeki sürüşlerde kendinizi gösterebileceğiniz kadar zariftir. İstediğiniz herşeyi taşıyabilecek kadar güçlüdür. Benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatacak kadar dinamiktir.

Yeni Škoda Roomster, 3 farklı donanım paketiyle sunulmaktadır. Kendinize en uygun olanı seçin. Pratikliği tercih ederseniz, gri döşemeyle sunulan Stone kabin paketini seçebilirsiniz. Kendine ait bir tarza sahip olanlarsa, Domino kabin kombinasyonlu Style donanım paketini seçebilir. Siyah ya da Fildişi olarak sunulan zarif Chess kabin paketi, en yüksek donanım seviyesi olan Comfort’ta sizi büyüleyecek.

Roomster, uzaktan kumandalı merkezi kilitleme sistemi, elektrikli camlar ve ısıtmalı dikiz aynaları gibi pek çok konfor seçeneği sunar. Güneşli günlerde, karartmalı camlar. Climatronic klima ve CD / MP3 çalarlı Swing radyo ile birlikte konforunuzu arttıracaktır.

Roomster, ABS Plus paketiyle ya da ABS ve MSR(Motor Çekme Tork Kontrolü) seçenekleriyle geliştirilebilir, Çift Devre vakumlu frenler,lastik hava basıncı kontrolü fonksiyonuna sahip olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir