Otomobil YorumlarıSkoda

Skoda Citigo yorumları

Skoda Citigo ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Cam kenarlarının alt konturlarının arka tarafa doğru yükselerek yaptığı açı, yandan bakıldığında araca hoş dinamik bir görünüm sağlar. Ayrıca koyu renkli arka cam ile dış görünümü güzelleştiren ve yolcu konforunu artıran koyu renkli karartılmış arka camları* da seçebilirsiniz.

Ön koltukların üstünde ferah bir alan oluşturan elektrikli panoramik açılır tavan* yolcuların sürüş keyfini artırmaktadır. Ayrıca benzersiz bir tasarım özelliğidir.

Dikey beşinci kapının üzerinde, entegre bir üçüncü fren lambası ile kullanışlı bir rüzgarlık vardır. Büyük çaptaki arka tampon, araca gerekli sağlamlığı vermektedir.

Elinizin altında durmasını istediğiniz bir fotoğrafı veya bir belgeyi, gösterge panelindeki klips** ile bir yere tutturabilirsiniz.

Standart versiyonda, yüksekliği ayarlanabilir 4 kollu direksiyon simidi bulunur. Daha sportif bir tarz için, vites kolu topuzu ve el freni kolu gibi diğer deri aksesuarlar ile kombinasyon kurarak, 3 kollu deri kaplama direksiyon simidi alabilirsiniz.

Gösterge panelinin hoş bir arka ışıklandırması vardır. Citigo’nun üst seviye gösterge panelinde analog devir ve yakıt göstergesi, yol bilgisayarı ve dijital soğutma suyu sıcaklık göstergesi ile uyumlu bir bütünlük oluşturur.

Aracın, müzik CD’si ve CD-MP3 oynatıcı dahil pek çok özelliğe sahip şık radyosu, Aux-in soketi ile istediğiniz müziği dinleme imkanı sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir