Otomobil YorumlarıSeat

Seat Alhambra yorumları

Seat Alhambra ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni Alhambra dinamik karakterini, tasarımıyla açık bir şekilde iletmektedir. Geniş, gergin oranlar, açık hatlar ve kendine özgü tekerlek kemerleri güçlü bir görünüm ve çok amaçlı araç sektöründe alışılmadık bir sportif çekicilik seviyesi sunmaktadır.

Yeni Alhambra, ok şekilli motor kaputu, kendine özgü radyator panjuru, ok tasarımını sürdüren son derece ayırt edici nitelikli ön etekle açık seçik bir şekilde SEAT DNA’sını sergilemektedir. Pürüzsüz ve kaygan yan profil harika teknik hassasiyeti göstermekte ve sürgülü kapılar da bu profile mükemmel bir şekilde entegre edilebilmektedir. Tavanın arka kenarındaki rüzgarlık, aşağı inen arka kapı ve geniş kapsamlı far gurubu arka ucu şekillendirmektedir.

Tıpkı TSI motoru gibi, DSG çift kavramalı şanzıman sportif karakter, konfor ve verimliliğin mükemmel bir bileşimini sunmaktadır. Ancak, yeni SEAT Alhambra’da opsiyonel donanım olarak sunulan modern ve yenilikçi teknoloji yelpazesi önemli ölçüde daha geniş kapsamlıdır. Bu yelpazede opsiyonel Dönüşe Duyarlı (AFS) Bi-xenon ön farlar bulunmaktadır.

Opsiyonel panoramik sürgülü tavan klasik bir sunroof’a oranla %300 daha geniş bir şekilde açılabilirken, üç bölgeli Climatronic tüm koltuk alanlarında optium sıcaklık seviyesini temin eder. Opsiyonel elektrikli sürgülü kapıların ve bagaj kapısının işletimini kolaylaştırmaktadır.

DSG şanzıman, sürücülere aracı manuel olarak sürme zevkine ulaşma veya otomatik olarak kullanmak suretiyle sürüşe ara vererek dinlenme fırsatını sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir