Otomobil YorumlarıSeat

Seat Toledo yorumları

Seat Toledo ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

SEAT Toledo sportif bir hatchback ile aile sedanının eşsiz bir birleşimidir. Gösterişli ve cesur dış hatları ve kaslı şasisiyle SEAT Toledo nereye gitse dikkatleri üzerine çeker.

Yeni SEAT Toledo iç mekanında beklediğinizden daha fazla alana sahiptir. İster direksiyon başındaki sürücü, ister geniş iç hacmin keyfini çıkartan yolcu olun, yeterince baş üstü ve diz mesafesine sahip olacaksınız. Bir hatchback gibi açılan 550 litre kapasiteli bagajıyla eşyalarınız için de yeterli alan mevcuttur.

7 ileri DSG (Otomatik) şanzıman, düz bir şanzımanın sportifliğiyle otomatik bir şanzımanın faydalarını harmanlamaktadır. Dinamik olduğu kadar uyumlu ivmelenmeyle vitesleri güç akışında herhangi bir kesinti yaratmadan değiştirebilirsiniz. Aynı derecede tatmin edici bir diğer özelliği de mükemmel yakıt ekonomisi ve düşük CO2 emisyon değerleridir.

Yolculuğunuz sırasında en sevdiğiniz parçayı dinleyebileceğiniz USB bağlantısına sahip SEAT Media Sistemi 2.2’yi opsiyonel olarak araca dahil ettik.

Yokuşta kalkarken, Yokuş Kalkış Desteği (Hill Hold Control) sistemi ile aracınızın geri kaymasını engeller.

1.2 TSI 105 hp ve 1.6 TDI 105 hp motor seçeneklerinde opsiyonel olarak sunulan Start-Stop özelliği ile daha az yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerine sahiptir. Daha fazla tork arıyorsanız maksimum 122 hp güç üreten ve güvenilir TSI motorumuzu deneyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir