Otomobil YorumlarıSeat

Seat Leon yorumları

Seat Leon ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Hassasiyetle detaylandırılan dinamik hatları Yeni SEAT Leon’a kendine özgü bir görünüm katmaktadır. Yeni Leon, 2. Nesil Leon’a göre 90 kg daha hafiftir. Dinamik ve kusursuz hatları ile Yeni SEAT Leon yollara çıkmaya hazır olduğunu göstermektedir.

Aracınızı gündüz saatlerinde çalıştırdığınızda, gündüz farları otomatik olarak devreye girmektedir. Bu güvenlik özelliği siz ve diğer sürücüler için maksimum görüş sağlamaktadır. Ayrıca, kendine özgü şık tasarımı ile fark edilmenizi sağlar.

Bir sunrooftan daha iyisi olabilir mi? Biz daha iyisini düşünemiyoruz. Panoramik sunroof iç mekanın üzerini açarak daha fazla aydınlık alan sunar.

Yeni leon’un özel olarak tasarlanmış ön ve arka farlarına dikkatli baktığınızda geleceği göreceksiniz. Titreşime karşı dirence ve daha uzun ömre sahip opsiyonel Full LED Farlar, sizi yolda daha görünür ve kıskanılır yapmak için tasarlandı.

En iyi malzemeler kullanılarak yüksek kaliteli bir iç mekan tasarlanmıştır. Tuşlar, kumandalar ve düğmeler tam da olmasını istediğiniz yerde bulunmaktadır. Çitf renkli tasarımıyla ön panel gelenek dışı ve şık.

Yeni Leon aracınızın iç mekanını kişiselleştirerek kapıyı her açtığınızda gülümsemenizi sağlayabilirsiniz. İç mekan üç opsiyonel döşeme seçeneği ile sunulmaktadır: Alcantara, deri ve kumaş. Döşeme alternatifleri ile aracınızı ister sportif isterseniz de daha şık bir tasarımda düzenleyebilirsiniz.

Aracınızdaki küçük ayrıntılar ile daha konforlu bir alan oluşturabilirsiniz. Deri direksiyon simidi komuta merkeziniz gibi çalışır. Alüminyum kapı eşik kaplamaları aracınıza hoş bir hava katar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir