Otomobil YorumlarıSeat

Seat İbiza yorumları

Seat İbiza ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Opsiyonel Bi-Xenon Led gündüz farı ve arka Led stop lambaları, LED teknolojisi sayesinde her zamankinden daha keskin ve güçlüdür ve aracın hatlarını mükemmel biçimde vurgulamaktadırlar. Yeni tasarım tampon ve kaput, ön ızgara, ve sis farlarına artı olarak yeni alaşımlı jantlar ve panoramik açılır tavan (opsiyonel) ile Yeni SEAT Ibiza’nın çarpıcı görünümü tamamlanmaktadır.

Yeni tamponlar, kolay görülebilen entegre fren ışığı ile yeni spoyler ve elektronik kontrollü bagaj kapağı, Yeni SEAT Ibiza’nın çevresindeki dünyaya bir açıklamasıdır.

Opsiyonel olarak sunulan deri direksiyonu ve yeni lüks döşeme seçenekleri ile her yolculuğunuz daha da keyifli geçecek. Yolculuklarınızı daha rahat hale getiren çok işlevli direksiyon simidi ile eğlence ve klima kontrolleri her zaman parmaklarınızın ucunda.

16 inçe kadar olan yeni alaşım jantlar (opsiyonel) ve yeni renk seçenekleri ile kendinize ait SEAT Ibiza’nızı yaratmanız için artık daha fazla seçeneğiniz var.

Opsiyonel olarak sunulan LED stop lambaları sayesinde, yol şartları ne olursa olsun her zamankinden daha iyi görür ve görülürsünüz – böylece hem güvenliğiniz hem de zarafetiniz artar.

İlk fark edeceğiniz şeylerden biri, şık tasarımlı ön farlardır. Fark etmiş olabileceğinizden fazlası var. Standart olarak sunulan ön sis farlarının, direksiyonun dönüş hareketlerine uyum sağlayarak, özellikle virajlarda daha fazla görüş açısı sağlama özelliği vardır.

Yeni Ibiza’da, opsiyonel AFS’li (Adaptif Ön Far Sistemi) Bi-Xenon farlara da terfi edebilirsiniz. Bu farlar, direksiyon simidinin yöneltildiği tarafa dönmekte ve daha geniş açılı bir görüntü ve tam isabetli bir odaklanma sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir