Otomobil YorumlarıRenault

Renault Latitude yorumları

Renault Latitude ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Renault Latitude geniş iç mekanıyla, üst sınıf sürüş ve yolculuk için tasarlanmıştır.Seçkin bir orta üst sınıf sedan olan Latitude hem iç hem de tasarımıyla ihtişamı, ve gösterişini gözler önüne seriyor. Kendine özgü ön tasarımıyla, akıcı ve şık çizgileri ve kaslı geniş omuzları ile gücünü en iyi şekilde ifade ediyor.

Arka LED lambalar sürücü ve yolcuları, kendilerine özel geniş iç mekanda bekleyen gelişmiş teknolojinin ipuçlarını veriyor. Burası sadece bir yolcu bölmesinden öte başlı başına bir oturma odası havasında. Bu “üst sınıf loca”da en seçkin özellikli malzemeler, gelişmiş teknolojilerle buluşuyor ve olağanüstü bir konforu beraberinde getiriyor.

Aracınızda geçirdiğiniz her anın “size özel zaman” olmasına ne dersiniz? Güç toplayacağınız ve günlük hayatın stresini unutacağınız bir zaman… Renault Latitude eksiksiz bir mutluluk hissi için benzersiz olanaklar sunuyor. Sürücü koltuğunda size konfor sunmak adına çok sayıda seçenek sunulmaktadır. Koltuk, havalı minder sistemi sayesinde, seçtiğiniz mod ve yoğunluğa göre, tam bir sessizlik içinde sırtınıza masaj yapıyor. Latitude ayrıca yenilikçi bir hava kalitesi yönetim sistemi de sunuyor. Toksin sensörü, kirli havanın yolcu bölmesine girmesini engellerken, birleşik polen ve aktif karbon filtresi havadaki bu partikülleri temizliyor. Sistemde ayrıca hoş bir ambiyans yaratmak adına temiz ve sağlıklı bir hava sağlayan Samsung Super Plasma® çift modlu iyonizerin yanı sıra bir koku spreyi de bulunuyor. Son olarak, üç bölgeli klima sistemi her yolcuya kişisel ısı konforu sunuyor. Renault Latitude ile lüks ve rahatlık bir araya geliyor.

Üst Sınıf Donanım: Yenilik, teknoloji ile birlikte kullanıldığında sürüş daha kolaylaşır. İşte bu yüzden Renault Latitude faydalı olduğu kadar, ergonomik joystick kumanda sayesinde kolay güncellenip kolay kullanılabilen Carminat TomTom® navigasyon sistemiyle donatılmıştır. Eller serbest kartı elinizi cebinizden çıkarmadan kapıları açıp kapamanıza, hatta motoru çalıştırmanıza olanak tanıyor. Bluetooth® teknolojisi telefon görüşmelerinizi mükemmel bir güvenlik içinde yapmanızı sağlıyor. Kolay manevralar için, arka park kamerası renkli ekranda engelleri görüntülerken, motor kapatıldığında park freni otomatik olarak devreye giriyor. Latitude teknolojiden, sizi eğlendirmek için de yararlanılıyor ve Bose® müzik sistemiyle araç içerisinde konser atmosferi sunuyor. Pratik teknoloji, ses ve görüntü özellikleri ile: Renault Latitude sizi birinci sınıf yolculuk yapmaya davet ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir