Renault Captur yorumları

Renault Captur ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Başınızı kaldırıp, gözlerinizi açın ve etrafınıza bakın. Orda olmanız ve kendiniz olması yeterli. Biraz güneş, uçan bir kuş, kopan bir kahkaha, koşan bir çocuk, bir manzara, pırıldayan bir bakış, ayrıcalıklı bir an.

Yaşamın keyifleri sayısız, beklenmedik, anlık. Bir bakışta, bir elde, bir anda, yakalanıyor, toplanıyor, tutuluyor… Şimdinin keyfini çıkarmak, o anın havasını solumak o kadar güzel ki. Renault Captur, daha yüksek. Daha iyi görmeniz için… Daha soylu… Tüm bakışları üzerinize çevirmeniz için. Daha pratik. Her yere gidebilmeniz için… Onunla, sokağın köşesinden dönmek, yan yollara girmek, başka maceraları hayal etmek çok kolay. Bir vizyonun, bir arzunun, bir karşılaşmanın peşinde yola çıkmaya hazır. Arizona turuncusu, Pasifik mavisi, fildişi renkleri heyecanın dozu artırıyor. Captur şaha kalkıyor, hızlanıyor, keşfedilecek farklı heyecanlar, farklı yaşamlar, farklı hikâyelerin peşinde yola koyuluyor.

Ne kadar donanımlıysanız, dünyayı o kadar kolay keşfedersiniz. Tüm yolları – en çılgınlarını bile – kolaylaştırmak amacıyla, Renault Captur herşeyi öngördü: İnternet bağlantılı, entegre dokunmatik multimedya sistemi Renault R-Link’ten güçlü motor seçeneklerine, yokuşta kalkış desteğinden, fermuarlı koltuk kılıflarına ya da sizi özgür kılan Eler Serbest Karta kadar.


Aynı ismi taşıyan konsept otomobilden doğan Renault Captur, otomobil tasarlamanın yepyeni bir yolunu temsil ediyor.

Üç farklı dünyanın en iyi özelliklerini bir araya getiren kompakt bir SUV hayal ettik : SUV’ların kişiliği ve gücü, MPV’lerin işlevselliği ve hatchback’lerin sürüş keyfi.

Renault Captur, yaşam döngüsü etrafında oluşturulan yeni tasarım stratejimizin ikinci bölümü olan “EXPLORE (Keşfet)” ayağını hayata geçiriyor. Renault Captur aşk, aile, hobi ve tutku dolu kaçamaklar yaşamak için “kent içindeki ormanı” bırakarak yeni keşiflere, yeni maceralara açılmaya davet ediyor.

Tasarımı yumuşak, akıcı ve dengeli çizgilerle kendini ifade ediyor. Olağanüstü kullanışlı Renault Captur hem pratik, hem de çevik ve akıllı. Captur, çift renkli karoseri ve herkesin kendi hayatını ve kendi isteklerini yansıtabilmesi amacıyla sunulan zengin kişiselleştirme aksesuarlarıyla, özgünlüğünü ortaya koyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir