Otomobil YorumlarıRenault

Renault Symbol yorumları

Renault Symbol ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

azla yere her zaman ihtiyaç olduğundan Yeni Symbol büyük oynamayı tercih etti. Kabininde beş gerçek koltuk sunuluyor. Böylece, arkadaki yetişkin yolcular en iyi konfor koşullarında yolculuk yapmak için özellikle cömert bir kabin yüksekliği ve genişliğinden yararlanıyorlar.

Valizler de unutulmuyor! 510 litrelik bagaj hacmi büyük boyutlu birden fazla valizin yerleştirilmesine olanak veriyor. Alışveriş, iş yolculukları, ailece çıkılan tatiller.

Yol tutuşu, güvenlik, sağlamlık… Yeni Symbol hiçbir şeyi tesadüflere bırakmaz. Bu modern araç size maksimum güvenlik ve huzur vermek üzere tasarlandı. Benzinli ve dizel motorları düşük kullanım maliyetleri sunuyor, yüksek güvenilirlik ve gerçek bir bakım kolaylığı sağlıyor. Tüm bu özellikler Yeni Symbol’ün çok cazip bir ikinci el değerine sahip olmasını sağlıyor.

Yeni Symbol Renault’nun yeni görsel kimliğini benimsiyor. “Design by Renault” ifadesine esas olan nitelikleri doğrulamak üzere ön yüz tamamen yeniden tasarlandı. Akıcı ve şık hatları bütün ailenin beğenisini kazanmasını sağılyor. İç donanımda ise kaliteli malzemeleri göz alıyor.

Yeni Symbol’de orta konsola entegre 7″ (18 cm) büyük dokunmatik ekranlı yepyeni multimedya sistemi RENAULT R-NAV tüketicinin beğenisine sunuluyor. Üstelik, iç mekan ile elektronik klima bütün aile için bir keyif ve konfor kaynağı olacak. Kolayca ulaşılabilir ve yenilikçi, çekici aile sedanı Yeni Renault Symbol tam da beklediğiniz otomobil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir