Otomobil YorumlarıPeugeot

Peugeot 5008 yorumları

Peugeot 5008 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Peugeot 5008, monospace dünyasında yepyeni bir vizyona dayanan, dış tasarımın dinamik görünüşüyle kabin içinde geniş oturma alanının uyumlu şekilde bir araya geldiği yeni bir stil sergiliyor. Akıcı ve aerodinamik tasarımı birinci sınıf sürüş özelliklerini çağrıştırıyor.

5008’i ailenin ihtiyaçlarına göre adapte etmek bir çocuk oyuncağı. 7 kişilik yolcu kapasitesi ile beğeninize sunulan 5008’in oturma düzenini ve yükleme alanını bütün faaliyetlerinize göre kolayca düzenleme özgürlüğüne sahipsiniz.

Ailenin bütün fertleri 5008 ile yolculuk yapmayı sever. Çünkü 5008 herbirinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı: Büyükler için tasarım, teknoloji ve sürüş keyfi, çocuklar için kabin içinde geniş alan, modüler yapı ve eğlence olanakları, herkes için rahatlık ve güvenlik.

5008 ile, son nesil benzinli ve dizel motor-şanzıman grubu seçenekleri tüketicinin tercihine sunulacak. Yüksek performans ile düşük yakıt tüketimini bir araya getiren bu motorlar son derece ölçülü CO2 salınım değerleri sergiliyor ve yoğun bir sürüş keyfi sağlıyorlar.

Bütün aile aracın içindeyken, güvenlik hayati önem arzeder. Sizin ve yolcularınızın güvenliğiniz için 5008’de gerek aktif gerekse pasif güvenlik alanlarında son teknolojiler kullanıldı. Huzur ve güven içinde yolculuk yapmanız için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir