Peugeot

Peugeot Sportif Station Modelini Gördünüz Mü?

Fransız otomobil markası olarak bilinen Peugeot, 508 SW modelinin yenilenen hali ile dikkat çekiyor. 4,78 metre uzunluktaki araba, sedan modeline göre 3 cm daha uzun olarak kaşımıza çıkıyor. Araçtaki LED far tasarımlarının oldukça ilgi çekici ve modern göründüğünü söyleyebiliriz.

Çerçevesiz kapıları, cam yüzeyinin dar olması ve yüksek seviyedeki omuz çizgisi ile dikkat çeken araçta, tavan çizgisi arkaya doğru eğimli olduğu halde bagajın kullanılır alanını çok fazla etkilememektedir. Aracın 530 litrelik bagaj hacmi bulunmaktadır. Yani büyük ailelerin de kullanmasına uygun bir araç olduğunu söyleyebiliriz.

Gece görüş sistemi ile uzun yolculuklarınıza güzelce eşlik eden Peugeot 508 SW modeli benzinli ve dizel motorlara sahip olarak karşımıza çıkıyor. Motor özelliklerine bakacak olursak da 911 GT3 şasisi üzerinden geliştirildiğini söyleyebiliriz. Araçta 6 adet ileri manuel şanzımana ek olarak 6 silindirli motorun görev aldığını söyleyebiliriz. Bu güzel özellikler ve modern tasarıma sahip olan aracın 2019 yılında seri üretime geçmesi ve ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir