BMW

BMW’den Yeni Bir İlk!

Dünyanını en ünlü Alman otomotiv markası olan BMW yine bir ilkle karşımıza çıkıyor. Dünyanın en ünlü saat markalarından biri olan Fossil ile anlaşan BMW, araçlara özel ilk akıllı telefonu tasarlıyor.

BMW ve Fossil markalarının ortak çalışması sonucunda üretilecek olan saat, Fossil Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Kosta Kartsotis’in yaptığı açıklamaya göre yalnızca BMW marka araçlarla beraber çalışacak.  Fossil tarafından böyle bir açıklama gelirken, BMW tarafından da bu haberin doğrulandığını söyleyebiliriz. Yani iddialar tamamen gerçek.

Henüz tasarımı ve özellikleri belli olmadığı için bu konuda bilgi vermemiz ne yazık ki mümkün değil fakat iki dünya devi markanın her konuda başarılı bir saat çıkaracağı konusunda pek çok yorum yapılmaktadır.

İki marka arasında yapılan ortaklığın ise 2023 yılına kadar sürmesi beklenmektedir. Bu nedenle önümüzdeki 4 yıl içerisinde iki markanın ortak çalışması olan farklı saat modellerinin de piyasaya sürüleceği düşünülmektedir. Yapılan açıklamalara göre Fossil grubu, BMW ile yapılan bu ortak çalışmanın, oldukça başarılı bir çalışma olacağını da düşünmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir