Otomobil YorumlarıPeugeot

Peugeot 508 yorumları

Peugeot 508 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Malzeme ve işçilik kalitesi, etüt edilmiş dayanıklık ile yolcuların tüm duyularına hitap etmeyi biliyor. Torpido panelinin üst kısmının yapısı, farklı dekorlar, parlak orta konsol, yarı mat krom tuşlar aracın dış tasarımı ile uyum içende. Multiplex teknoloji ile tasarlanan gösterge paneli ile birlikte şık ve yüksek standartlarda bir iç tasarım etkin kılınıyor.

Yeni Peugeot 508’in ön paneli, SR1 kavramıyla başlatılan estetik kodların değişimini gözler önüne seriyor: “Havada asılı” görüntüsü veren tek ağız, şık bir dokunuşla oluşturulan kromajlar ile şekillenen yeni hava ızgarası ve panter gözünü çağrıştıran farlar… Bi-xenon farlarla donatılmış versiyonlarda daire içine yerleştirilmiş led aydınlatmalar Yeni Peugeot 508’e özgün bir görünüş kazandırıyor. Arkada yer alan 3 kırmızı pençe şeklindeki stopların içine gizlenmiş led aydınlatmalar yan çizgilere entegre edilmiiş krom kaplamalarla dış tasarımı güçlendiriyor. *Bazı versiyonlarda standart.

Yeni Peugeot 508’in özenle tasarlanmış mimarisi geniş bir iç mekan sunmaktadır.

Hafif tasarım, aerodinamik özellikler ve elbette ki Peugeot’nun motor üretimindeki teknolojik uzmanlığı ve yaratıcılığı sayesinde 508 serisi, bu segmentin liderleri arasındadır.

Peugeot 508 Saloon’da optimum koruma sağlayan ve sürüş keyfinden ödün vermeyen yüksek düzey aktif ve pasif güvenlik donanımları bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir