Otomobil YorumlarıPeugeot

Peugeot 301 yorumları

Peugeot 301 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Belirgin omuz çizgisi stop lambalarına kadar uzanıyor ve bagaj kapağını şekillendirerek arka tasarımı tamamlıyor. Şekillendirilmiş kapı panelleri kaporta üzerinde ışığı farklı açılarda yansıtarak tasarımdaki kaliteyi vurguluyor; üst sınıf otomobillere gönderme yapıyor. Genişletilmiş ön ve arka iz açıklıkları, otomobile yere sağlam basan bir duruş kazandırırken dikkate değer yol tutuş imasında bulunuyor.

Yüksek tasarlanan ön konsol dışarıdaki kendinden emin anlayışı devam ettiriyor; hem sürücüye hem de yolculara güvenlik hissi veriyor. Dingil mesafesinin sınıfında rekor bir değer olan 2,65 metre olması ve arttırılmış tekerlek iz açıklıkları, geniş iç mekanın tasarlanmasına olanak sağlıyor. Ön omuz genişliği : 1.409 mm Arka omuz genişliği : 1.395 mm Arka diz mesafesi : 121/260mm

Yeni Peugeot 301, sürücü, yolcu ve kafa-göğüs hava yastıkları ile donatılabiliyor. Standart olarak sunulan elektrik denge programı (ESP), 5 fonksiyonu bir araya getiriyor: Anti-blokaj (ABS), 4 tekerlekte elektronik fren dağıtımı (EBD), acil fren yardımı (EBA) ve patinaj önleme sistemi (ASR) ile dinamik denge kontrolü (DSC). Bu sayede, fizik kanunlarının limitleri dahilinde, aracı yeniden doğru yörüngeye getirmesinde sürücüye yardım ediyor.

1,199 cm3 silindir hacimli bu benzinli motor 5 ileri manuel vites kutusu ile eşleşerek otomobilin ağırlığının kontrol edilmesiyle birlikte 3 silindirli yeni nesil motorların birlikteliğinden yararlanıyor. Böylece sürüş keyfi ile tüketim arasında çok iyi bir denge sağlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir