NissanOtomobil Yorumları

Nissan Note yorumları

Nissan Note ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Ferah ve rahat oturma alanı, gümüş çizgilerle estetik görünüme kavuşmuş dashboard, vücudu saran koltuklar, yüksek baş mesafesi ve özellikle arka kısımdaki geniş diz mesafesi. İç kabinin farklı noktalarında zekice tasarlanıp, adapte edilmiş 13 adet saklama gözü. 9 litre hacminde klimanın çalışma durumuna göre ısıtma/soğutma sistemine sahip geniş torpido gözü. İçeceklerinizi sıcak veya soğuk tutmak için ideal… Geniş yan cepler, orta konsoldaki bardaklıklar, CD’ler için saklama gözü, ön yolcu koltuğu altında gizli saklama kutusu, flexiboard paneller, kızaklı arka koltuk… Geniş aile paketiniz Yeni Nissan Note’da.

Köşegen ve yuvarlak hatların kusursuz birleşimi ile oluşturulan Yeni Nissan Note eğlenceli ve pratik bir sürüş için gerekli olan herşeyi size sunuyor. Zekice tasarlanmış dış dizayn sayesinde Yeni Nissan Note, iç alanında da maksimum genişlik ve ferahlık sunuyor. Yeni Nissan Note’un büyük tasarlanmış far yapısı gece yolculuklarınızın daha aydınlık geçmesini sağlıyor. Yeni Nissan Note’da karartılmış Bumerang tasarımlı arka stop lambaları ise aracın arka tavan çizgisi ile bütünleşerek, arkadan gelen araç sürücülerinin göz hizasına denk geliyor ve sürücülerin daha dikkatli olmasına yarıyor.

Yeni Nissan Note’da var olan üç tip frenleme sistemi sizi güvenli bir mesafede durdurabilmek için birlikte çalışmaktadır. ABS fren sistemi, panik frenlemede tekerleklerin kilitlenip aracın kontrol dışı kalmasını önleyerek, direksiyon kontrolünün sürücüde kalmasını ve aracın güvenli bir şekilde durmasını sağlar. Elektronik fren güç dağıtım sistemi (EBD) ise farklı yüzey koşullarına göre aracın tekerleklerine farklı kuvvetlerde fren basıncı uygulayıp, aracınızın kaymadan durmasını sağlayan bir sistemdir. Brake Assist (fren destek sistemi) sürücünün fren pedalına basış gücünü anlık ölçümlemelerle kontrol eder. Sistem yeteri kadar basınç algılamadığında frenleme gücünü artırır.

One thought on “Nissan Note yorumları

  • Hakan ilbaş

    2008 model 1.5 DCİ Nissan Note aracımın arka sol teker kısmı Abs sisteminde sıkıntı var Abs sensörünü değiştirdim yinede Abs uyarı lambası yanıyor.bilye üzerinde bilezik ten bahsediliyor ama parçanın adını tam olarak tespit edemedim yardımcı olursanız sevinirim

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir