NissanOtomobil Yorumları

Nissan Micra yorumları

Nissan Micra ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni Nissan Micra kendine özgü benzersiz tasarım anlayışını fonksiyonel kullanım özellikleri ile destekler. Yeni Nissan Micra’nın stil sahibi iç yapısı bej ve siyah renk kombinasyonu ile bütünleşiyor. Kaliteli malzeme yapısı ile ferah ve canlı bir görünüm sunuyor. Otomatik klima kontrolü bir dokunuşla iç kabindeki havanın ısı derecesini sabit tutuyor. Böylece klima hem ekonomik hem de ferah bir ortam yaratacak şekilde kullanılmış oluyor.

Yeni Nissan Micra’yı görenlerde “!” etkisi oluşturan tasarım anlayışı, büyük farlar ve tavandaki aerodinamik dizayn ile farklılaşıyor. Yeni Nissan Micra eşsiz duruşu, performansı, kullanıcı dostu teknolojisi ve diğer tüm güçlü özellikleriyle birleşerek en iyi dostunuz oluyor. Puzzle ve Platinum versiyonlarındaki 15 inç alüminyum alaşımlı jantlar Yeni Nissan Micra’nın dinamik performansına ve görünümüne katkı sağlıyor.

Yeni Nissan Micra’da var olan üç tip frenleme sistemi sizi güvenli bir mesafede durdurabilmek için birlikte çalışmaktadır. ABS fren sistemi, panik frenlemede tekerleklerin kilitlenip aracın kontrol dışı kalmasını önleyerek, direksiyon kontrolünün sürücüde kalmasını ve güvenli bir şekilde aracın durmasını sağlar. Elektronik fren güç dağıtım sistemi (EBD) ise farklı yüzey koşullarına göre aracın tekerleklerine farklı kuvvetlerde fren basıncı uygulayıp, aracınızın kaymadan durmasını sağlayan bir sistemdir. Brake Assist (fren destek sistemi) sürücünün fren pedalına basış gücünü anlık ölçümlemelerle kontrol eder. Sistem yeteri kadar basınç algılamadığında frenleme gücünü artırır.

Yeni Nissan Micra’da güvenliğiniz her zaman ön plandadır. Passion versiyonunundan itibaren ön, yan ve perde hava yastıkları standart sunulmaktadır. Ön hava yastıkları sizi, araca önden gelebilecek darbelere karşı korumayı amaçlar. Yan ve perde hava yastıkları ise baş ve göğüs kafesi bölgenizi yandan gelebilecek darbelere karşı korumayı hedefler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir