NissanOtomobil Yorumları

Nissan Juke yorumları

Nissan Juke ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Nissan Juke, sürücü ve yolcularına eşsiz bir iç kabin sunuyor. Konfor veren sportif tasarım anlayışı beklentilerinizden fazlasını vererek, içinizdeki enerjiyi ortaya çıkartıyor. Juke’un dashboard tasarımı spor otomobil kullanma zevkini size gündelik hayatta yaşatıyor.Spor direksiyon, Led ışıklandırmalı gösterge paneli ve merkezi konsol ünitesi sportif koltuklarla birleşerek sizi haylazlığa teşvik ediyor. Juke’ un orta konsolu adeta bir motorsikleti andıran tasarım anlayışıyla onu eşsiz kılıyor.Kırmızı veya Gri renklere sahip metalik kaplama Juke’ un sportif ruhunu ön plana çıkartıyor.

Nissan Juke, benzersiz sportif kompakt Crossover yapısıyla şu ana kadar karşılanmamış ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Geleneksel tasarım anlayışına meydan okuyan Juke tasarımındaki enerjik çizgilerle dikkatleri üzerine çekiyor. Juke’un heyecan verici sportif ve kompakt dizaynı içinizdeki enerji birikimini ortaya çıkartıyor. Keskin ve çıkıntılı hatlar diğerlerinden farklı olmanızı sağlıyor. Juke’un kompakt ve yerden yüksek gövdesi kendisini sıradışı far yapısı, tavandan çamurluklara doğru kıvrılarak inen stop lambaları, sportif jantları ve yuvarlatılmış ön camı ile gösteriyor.

Juke’da var olan üç tip frenleme sistemi sizi güvenli bir mesafede durdurabilmek için birlikte çalışmaktadır. ABS fren sistemi, panik frenlemede tekerleklerin kilitlenip aracın kontrol dışı kalmasını önleyerek, direksiyon kontrolünün sürücüde kalmasını ve güvenli bir şekilde aracın durmasını sağlıyor. Elektronik fren güç dağıtım sistemi (EBD) ise farklı yüzey koşullarına göre aracın tekerleklerine farklı kuvvetlerde fren basıncı uygulayıp, aracınızın kaymadan durmasını sağlayan bir sistemdir. Brake Assist (fren destek sistemi) sürücünün fren pedalına basış gücünü anlık ölçümlemelerle kontrol eder. Sistem yeteri kadar basınç algılamadığında frenleme gücünü artırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir