Chevrolet

MyLink kullanıcıların beğenisini kazandı

MyLink kullanıcıların beğenisini kazandı, Chevrolet MyLink, ister otomobillerinin içinde akıllı telefonlarının işlevlerini kullanmak isteyen sürücüler olsun, isterse de kendi sürüş deneyimlerini özelleştirmek isteyen meraklılar, kesintisiz iletişim halindeki modern tüketicilere çok şey sunuyor.

7 veya 8 inçlik yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran üzerine kurulan Chevrolet MyLink bilgi ve eğlence sistemi, kullanıcıların taşınabilir cihazlarından, uygulamalar da dahil olmak üzere istedikleri medyaya ulaşabilmelerini sağlıyor. Bunlar arasında telefon rehberleri, kişisel müzik listeleri, fotoğraf galerileri veya diğer depolanmış veriler bulunuyor. MP3 oynatıcı, iPod, iPad gibi yığın depolama cihazları USB, Bluetooth veya aux-in jaklarıyla sisteme bağlanabiliyor. Chevrolet Aveo, Trax ve Cruze modellerinde sunulan 7 inç büyüklüğünde yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekrana sahip MyLink aynı anda beş akıllı telefonun eşleşmesine olanak sağlıyor.

Chevrolet, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tüm bu özellikleri daha da geliştiren yeni bir MyLink tanıtıyor. 7 inçlik dokunmatik ekranın geliştirilmiş menüsüne sahip olan sistem, geçişli ve yerleşik ses tanıma özelliğinin yanı sıra metin okuma fonksiyonuyla tüketicilerin akıllı telefonlarındaki metin mesajlarını dinleyebilmelerini sağlıyor. Sistem bunun yanısıra arka görüş kamerası ile park manevraları sırasında daha iyi görüş sağlıyor.

MyLink bilgi ve eğlence sitemi; Chevrolet Cruze, aile vanı Orlanda ve yeni Camaro’da da sunulacak. Model ve pazara bağlı olarak tüm Avrupa’yı kapsayan entegre bir navigasyon da Chevrolet MyLink ile birlikte sunulabiliyor (haritalar SD kart üzerinde bulunuyor).

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir