Haberler

Makyajlı Lancia Delta Frankfurt’ta tanıtılacak

Makyajlı Lancia Delta Frankfurt’ta tanıtılacak, Önümüzdeki günlerde Frankfurt’ta düzenlenecek olan 65. Uluslararası Motor Show öncesinde otomobil üreticilerinden açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak İtalyan otomobil devi Lancia, Frankfurt’ta 2014 model Delta’yı sürücülerin ve otomobil tutkunlarının beğenisine sunacağını açıkladı.

Firmanın yapmış olduğu duyuruya göre üçüncü jenerasyonu oluşturacak olan 2014 Delta’da bazı farklılıklar var. Etekte, ön ve arka tamponlarda stil değişikliğine gidilecek ve dış gövdeyle aynı renkte olacak. Ayrıca araçta iki adet krom egzoz bulunacak.

İç donanıma gelirsek; ön panel siyah, parlak ve gösterişli. Direksiyon simidi ve gösterge panelinin bulunduğu kısımda ise daha mat bir siyah tercih edilmiş.

Motor olarak 2013 Delta’nın motorları kullanılacak. Bu da yine 1.6 litre MultiJet (105 beygir gücünde), 1.6 litre MultiJet (120 beygir gücünde) ve 1.4 litre Turbo-Jep LPG (120 beygir gücünde) seçenekleri olacağı anlamına geliyor. Bu motorların hepsinde 6 vitesli manuel şanzıman kullanılacak.

Yeni Lancia Delta 4 farklı ekipman setiyle kullanıcılara sunulacak: Çelik (Steel), Gümüş (Silver), Altın (Gold) ve “S by Momodesign”. Ayrıca 19 farklı dış gövde renk seçeneği, 9 farklı ikili renk seçeneği ve 40.6 cm ve 45.7 cm arasında değişen 7 farklı tekerlek boyutu seçeneğiyle sürücülere pek çok farklı görüntü fırsatı verilecek.

Lancia ülkemizde son kullanıcı tarafından pek tanınırlığı olan bir marka değil. Yine de otomobil tutkunları için bir klasik haline gelmiş olan Delta’nın yeni modeli merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir