Prior Design Modifiyeli BMW 1M

Almanya’nın en önde gelen modifiye firmalarından bir tanesi olan Prior Design yeni modifiyeli BMW 135i arabsını tanıttı.

Basınla paylaşılan resimlerde BMW 1M de mükemmel bir görsellik yakalanmış. Birbirine zıt iki renk olan siyah ve beyaz BMW 1M’de ihtişamlı bir görüntü oluşturmuş. Gövde rengi beyaz olarak seçilmiş. Arabayı en çok belli eden ve gösteren yerlerde ise koyu siyah renkler kullanılmış. Aynalar, ön tampon tekerlek ve jantlar ile beraber yan taraflara atılan şeritte simsiyah bir renk asaletin doruklarını sizlere yaşatacak.

Normalde BMW 1M adında bir model araba yok. Bu ismi ona koyan Prior Design. Prior Design’ın ne kadar tecrübeli ve teknolojik ekiplerden oluştuğunu da BMW 135 makyajlanmış halinde görmüş olduk. Arabanın neresinden bakarsanız bakın bir estetik ve ihtişam akıyor. Şurayı kötü olmuş diyebileceğiniz yer yok. Zaten renk uyumu tartışılmaz derecede güzel. Almanya’da da bu tasarımı ile ilgi toplayan Prior Design araba modifiye firmasının yeni modelleri merakla beklenmekte. BMW 135i de olan inanılmaz değişimin diğer arabalarda da biran önce yapılması araba severlerin en büyük tutkuları arasına girmek üzere.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.