Geliştirilmiş Citroen C3 Picasso Code

Fransa’nın ünlü otomobil üreticilerinden bir tanesi olan Citroen C3 Picasso Code arabasında değişikliklere gitti. Yepyeni bir donanım paketi ile adeta modifiye edilmiş olan Citroen C3 Picasso Code 2012 yılında araba severlerin tercihleri arasında yine zirvede olacağını kanıtlamış duruyor.

Fransız Citroen firması her sene olduğu gibi bu senede yeni model arabaları ile sevenleri ile buluştu. Bu arabalardan bir tanesi de Citroen C3 Picasso Code seleflerine göre sanki modifiye şirketinden çıkmış bir görüntüye sahip. Citroen tarafından yeni bir model olarak tanıtılmayan Citroen C3 Picasso Code eski modellerine göre donanımı arttırılmış bir otomobil olarak gösteriliyor.

Tek renk bir modelden oluşan bu araba da gri rengin üzerine siyah renkler özenle otutturulmuş. İlk olarak İngiltere de satışa çıkartılacak olan Citroen C3 Picasso Code beğeni topladığı taktirde seri üretimlere geçilip yada daha öncü bir modeli çıkartılıp tüm dünyada satışa sunulacak.

Üst kısmı kapattığınız zaman sanki bir spor arabası görüntüsü veren Citroen C3 Picasso Code‘de 17 inçlik gri jantların içi kırmızı ile renklendirilmiş. Ayrıca yan taraflarda bulunan siyah eklentilerinde içindeki kırmızı bölmelerde arabanın rengi ile muhteşem bir görüntü oluşturmuş. İç renginin parlak siyah olduğu Citroen C3 Picasso Code tavan rayları, otomatik klima, bluetooth, hız sınırlandırıcı gibi teknolojik özellikleri ile satışa sunulacak.

Citroen C3 Picasso Code Motor Özellikleri ve Ücreti

Citroen C3 Picasso Code‘da 90 beygir gücünde dizel bir motor bulunmakta. Şimdilik sadece İngiltere’de satılacak olan arabanın fiyatı ise 15.695 Sterlin yani 43 632 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.