Mitsubishi Outlander yorumları

Mitsubishi Outlander ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Etkileyici krom detayları, arka spoyler ve LED stop lambası, tavan çıtası, sinyalli yan aynaları ve şık tasarımı ile Mitsubishi Outlander sizi fazlasıyla etkileyecek.

Güçlendirilmiş Rise Gövde, ABS-EBD, Fren Destek Sistemi, Aktif Denge Kontrolü, Hava Yastıkları gibi bir çok güvenlik özelliği ile Outlander kusursuz güvenlik sağlar. Outlander, 2.0 lt ve 147 PS gücünde Mivec motoru ve CVT şanzımanı sayesinde ekonomi ve performansı optimize ediyor, yakıt tüketimini en aza indiriyor.

Tam otomatik klima, direksiyondan kumandalı Cruise kontrol ve müzik sistemi ve daha birçok özelliğiyle Outlander, konfor ve rahatını düşünenleri fazlasıyla memnun edecek. Klasik mekanik şanzımanlardan farklı olarak kademesiz ve sonsuz sayıda vites geçişi sağlayan CVT şanzıman, sarsıntısız vites geçişleri ile maksimum sürüş konforu sunar.

Dilerseniz vites geçişlerini direksiyondaki kulakçıklar vasıtasıyla da yönetebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir