Mini cooper yorumları

Mini cooper ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Go-karta benzer ve go-kart hissi verir; ancak elbette ki yetişkinler için. Parıltılı kromdan radyatör ızgarası çubukları ve bagaj kapağı kolu ve siyah ya da beyaz kontrast tavan ile (dış ayna kapakları ile uyumlu). Ve bunların tümü, standart olarak sunulan 15 inç hafif metal alaşımlı spor jantların üzerinde.

Doğru ekstraları kullanarak MINI’nize lezzet katın. Salt paketi velur paspaslar, eşya saklama paketi, araç içi bilgisayar ve çok daha fazlasını içerir.

Her yönüyle stil: hafif alaşım jantlar çeviklik duygusunu garanti eder. Parti burada devam ediyor: muhteşem hi-fi ses ve ileri teknoloji ürünü iletişim.

Herhangi bir durumda en uygun frenleme dört adet disk fren, standart olarak sunulan Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS) ve Viraj Fren Kontrolü (CBC) ile sağlanır. Elektronik Fren Dağılımı (EBD) fren kuvvetinin ön ve arka aks arasındaki dengesini düzenler. Fren Asistanı işlemi hızlandırır, maksimum fren basıncı sağlayarak fren mesafesini en aza indirir.

Standart bir özellik olan Dinamik Denge Kontrolü (DSC), motor yönetimine müdahale ederek ve gerektiğinde ön ve arka tekerleklere ayrı ayrı fren kuvveti uygulayarak dengesiz sürüş koşullarının oluşmasını engeller. DSC aynı zamanda Yokuş Asistanı da içerir.

MINI’de standart olarak altı hava yastığı bulunur: önden çarpışma durumunda sürücü ve yolcu hava yastıkları başı ve üst gövdeyi korur. Yan ve baş hava yastıkları yandan darbe durumunda baş, göğüs ve karın yaralanmalarını önlemeye yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir