MiniOtomobil Yorumları

Mini cooper coupe yorumları

Mini cooper coupe ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

MINI Cooper Coupé’nin genleri yalnızca sportif sürüş hedefine göre programlanmıştır. Bu nedenle, orijinal bir iki kişilik otomobil olarak, tüm MINI dizisinin en hafifidir.

Yüksüz ağırlığının düşük olması ve 122 bg’lik güçlü motoru sayesinde, MINI Coupé sıfırdan 100 km/sa hıza yalnızca 9.0 saniyede erişir.

“Go” kelimesinin hediyesi: 204 km/sa azami hıza kadar devam eden o benzersiz go-kart duygusu. Alçak ağırlık merkezi, çevik yürüyen aksamı ve yüksek torklu motoru, onu dar caddeler ve keskin virajlar arayan bir macerapereste dönüştürür.

Ancak, vites küçültmeden yola devam edebileceğinden, hızlı düzlüklerde de durdurulması söz konusu değildir. 80 km/sa’in üzerindeki hızlarda uzayan ve kaldırma kuvvetini azaltan elektrikli arka spoyler sayesinde, uygun yol tutuşu elde edilir.

Her yönüyle stil: hafif alaşım jantlar çeviklik duygusunu garanti eder. Parti burada devam ediyor: muhteşem hi-fi ses ve ileri teknoloji ürünü iletişim.

Ne kadar kolay kullanıldığı görüldüğünde, her şeyin düşünülmüş olduğu kimin aklına gelir? MINI Cooper Coupé yalnızca safkan bir spor otomobil gibi yol almakla kalmaz; dikkate değer bir güvenlik duygusu da hissettirir. Hem aktif, hem de pasif.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir