MiniOtomobil Yorumları

Mini cooper cabrio yorumları

Mini cooper cabrio ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yerinde dururken bile tüylerinizi ürpertir: MINI Cooper Cabrio krom radyatör ızgarası ve çığır açan LED stop lambalarının da aralarında bulunduğu sayısız detay ile doludur. Soft tavanı, şık, sportif iç tasarımı ve merkezi göstergesi ile herkesi hayran bırakır.

Doğru ekstraları kullanarak MINI Cabrio’nuza lezzet katın. Salt paketi velur paspaslar, eşya saklama paketi, araç içi bilgisayar ve çok daha fazlasını içerir. Her yönüyle stil: hafif alaşım jantlar çeviklik duygusunu garanti eder. Parti burada devam ediyor: muhteşem hi-fi ses ve ileri teknoloji ürünü iletişim.

Herhangi bir durumda en uygun frenleme dört adet disk fren, standart olarak sunulan Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS) ve Viraj Fren Kontrolü (CBC) ile sağlanır. Elektronik Fren Dağılımı (EBD) fren kuvvetinin ön ve arka aks arasındaki dengesini düzenler. Fren Asistanı işlemi hızlandırır, maksimum fren basıncı sağlayarak fren mesafesini en aza indirir.

MINI Cabrio’da standart olarak dört hava yastığı bulunur: önden çarpışma durumunda sürücü ve yolcu hava yastıkları başı ve üst gövdeyi korur. Yan ve baş hava yastıkları yandan darbe durumunda baş, göğüs ve karın yaralanmalarını önlemeye yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir