MercedesOtomobil Yorumları

Mercedes A 180 yorumları

Mercedes A 180 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

A-Serisi, size her daim yol arkadaşı olabilecek bir araç. Tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilir, sizi anlar, taleplerinize karşılık verir. Sorularınız cevapsız kalmaz, siz istersiniz ve kendisi de dileğinizi gerçekleştirir. Üstün performansı ile kendisinden isteneni verir. Şehir içi trafiğinde ECO START/STOP özelliği ile motorunu durdurarak bir sonraki süreçte sizi bekler, siz istemeden harekete geçmez. Yakıt tüketimini minimize eder. Ultra maratonlardaki minimalist, hafif malzeme taşıma konusu burada az tüketim ile gözler önünde. Ne kadar az tüketim o kadar yeşil bir dünya.

Kullandığım araçtaki deri kaplı, kırmızı dikişli direksiyon adeta sizi bambaşka diyarlara götürecek, taşıyacak seviyede. A 180, sizden bu direksiyon aracılığıyla aldığı komutları size keyif olarak sunuyor. Daha önce de söylemiştim, ben ralli pilotu değilim, aktif yaşamayı seven, ultra maratonlar koşan, dağlara tırmanan, buralarda anı ölümsüzleştirerek fotoğraf çeken bir birey olarak, araçtan beklentilerim elbette üst seviyede olacaktı. Deneyimleyince böyle bir kaliteye gerçekten şapka çıkarmak gerektiğini düşündüm. Tasarlayandan, üreticisine, tedarikçisine, her türlü lojistik konularda destek olan çalışanlara, mühendislere, tasarımını yapan kişilere, hepsine teker teker teşekkür etmem ve onları alkışlamam gerek.

Mercedes-Benz ile gittiğim her yerde gözler üzerimdeydi. Elbette araç diğer araçlar arasından sıyrılıyor, kendinizi fuar standındaymış gibi hissediyorsunuz. Çöllerde koştuğum ultra maratonlar ve tecrübelerimi paylaştığım sunumlarıma kırmızı A 180 ile gitsem eminim tüm gözler sunumum yerine araçta olur. Sürücüsünü istediği yere maksimum güvenlik ve konfor ile ulaştıran A 180, sürücüsünü her daim yeni maceralara sürükleyecek. Aynen katıldığım ultra maratonlar gibi her daim sürpriz dolu. Hava ve yol koşulları ne olursa olsun size keyifli bir yol tutuşu ve konfor sağlıyor.

Kapıyı açarken sizi karşılayan zemindeki ışıklandırmalı Mercedes-Benz yazısı, sizi efsane markanın nasıl karşılayacağını ispatlar nitelikte. Müzik dinlerken kurulduğum koltuklarda bir yarış aracında gibi hissettim kendimi. Elbette güvenli sürüş kurallarına dikkat ederek keyifle yol almak sizin elinizde. Siz elinizden geleni yapın ve gerisi için tasarlanmış olan A 180 size sürprizlerini sunsun. Bir hafta içinde yaşadıklarınızdan sonra ayrılık acısı yaşayan biri olarak kesinlikle tavsiye edeceğim, araca dokunduktan sonra bırakamayacağınız yeni bir tutkuya ne dersiniz?

Eminim bu sene trafikte sıklıkla rastlayacağımız, başımızı çevirip bakacağımız ve adamlar yapmış diyeceğimiz bu araca sahip olmak isteyen çok fazla kişi çıkacaktır. Ultra maratonlarda koştuğumuz farklı coğrafyalarda yaşadıklarımız gibi, sizi de bulunduğunuz ortamdan başka bir ortama sürükleyecek. Dikkat edin, araçtan ayrılmak istemeyecek, sevdiklerinize ayıracağınız zamanın azalması ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir