Hyundai ix35 yorumları

Hyundai ix35 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

ix35, bağımsız bir araç güvenliği değerlendirme organizasyonu olan Euro NCAP’in çarpışma testi değerlendirme programından güvenlik konusunda en yüksek puanı alarak beş yıldızın sahibi oldu.

Koltuk değişkenlik özellikleri alanı tam istediğiniz şekilde kullanmanıza imkan tanıyor.

Dinamik sürüş performansı ile yenilikçi güç ve yakıt ekonomisi.

Bu şehirli SUV modelinin en üst tasarım paketinde yüksek ön tasarım ve alçak tasarlanmış şık arka silueti, geniş iç hacim ve bagaj hacmi ile kombine edilmiş.

İster sürücü ister yolcu olun, ix35’in içindeyken kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Ayarlanabilir koltuk başlığından ısıtmalı koltuklara ve her zaman ferah bir yolculuk yapmanızı sağlayan cam tavana kadar her şey bunu size hissettirecek.

Yüksek performans ve yüksek verimlilik sağlayan benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahiptir. Alüminyum aksamı, değişken supap zamanlaması ve değişken geometri sistemi. Sonuç, sessiz güç.

Sürücü ve yolcu tarafında bulunan hava yastıkları olası yaralanmaların önüne geçmek amacıyla daha düşük güç ile açılır. Araç içinde bulunanları yaralanmalara karşı korumak için aracın dört tarafı yan ve perde hava yastıkları ile donatılmıştır.

ix35 sizin konfor anlayışınıza uyar. Koltukların yada direksiyonun konumunu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir