MazdaOtomobil Yorumları

Mazda BT-50 yorumları

Mazda BT-50 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Mazda BT-50’nin ciddi anlamda yetenekli bir çalışma pick-up’ı olduğunu söylememize gerek bile yok. Bu, dünya çapında kazandığı sayısız ödül ve aracından memnun binlerce müşteri ile zaten kanıtlanmış durumda.

Ancak, iş sizin bütün yaşamınız değil. Mazda BT-50, iş yaşamı dışındaki tüm etkinliklerinize daha uygun şekilde hizmet verecek bir kamyonet olarak geliştirildi.

Mazda BT-50, sportif ve atletik karakteriyle şimdi daha da göz alıcı. Bir dizi temel tasarım dokunuşuyla daha güçlü ve kendine özgü bir cazibe kazanarak size işyerinde özgüven, dışarıda ise büyük beğeni kazandıran bir görünüme kavuştu.

Geliştirilmiş Mazda BT-50’de, yanlarda bulunan ve daha önceki modellere cazibe katan karakteristik akıcı çizgiler korundu. Şimdi hem daha sportif ve yeni bir görünüm hem de gelişmiş işlevsellik kazandırmak üzere yeni detaylar eklendi.

Bunun yanı sıra, ön tampon ve ızgara, daha güçlü bir his verecek karizmatik bir ifade kazandırmak üzere yeniden tasarlandı. Mazda BT-50’nin tarzı genç, keskin ve kesinlikle yüksek kalitede. Benzer şekilde, ön ve arka farların stili, birbirini tamamlayacak ve Mazda BT-50’nin göz alıcı orantılarına dikkat çekecek biçimde yeniden tasarlandı.

Mazda BT-50 sizi ve yükünüzü, koşullar ne olursa olsun, istediğiniz her yere taşır – ve bunu bir stil ve konfor içinde yapar.

Mazda’ya bunu yapma gücünü ve torkunu veren, 2,5 litre doğrudan enjeksiyonlu yüksek basınçlı turbo dizel motorlardır. 330 Nm torkla, 3000 kg yük çekebilir*. Hatta bütün bu çekme gücüyle, Mazda BT-50, 0-100 km/s hızlanmasını 11,1 saniyede tamamlayabilir.

Optimize edilmiş şanzımanla desteklenen mükemmel yakıt ekonomisi – 8,5 l/100 km’ye** kadar – bir diğer özelliğidir. 5 ileri vitesli manuel vites, saf sürüş keyfinize keyif katar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir