KampanyalarMazdaNissan

Mazda ve Nissan’dan yıl sonu kampanyaları

Her sene sonunda olduğu gibi bu sene sonunda da tüm sektörlerde yıl sonu kampanyaları kendini gösteriyor. Daha önce ayın başında sizlere önemli kampanyaları açıklamıştık. Ancak Mazda ve Nissan yıl sonu kampanyalarını açıklama konusunda biraz geç davranan isimler arasında yer aldılar; yine de tatmin eden kampanyalar sunduklarını söyleyebiliriz.

Mazda
Mazda sektörü sallayan yeni modelleri 6 ve CX-5 modellerine özel bir kampanya duyurdu.

Kampanya kapsamında 24 ay vadeyle 24.000 TL tutar için aylık %0,41 faiz oranı ile kredi imkanı sunuluyor. Bu şartlar altında 1.061 TL aylık ödeme ödenmesi gerekiyor. 36 ay vadeli kullanılacak krediler için %0,81, 48 ay vade için %0,96 oranları geçerli oluyor.

Nissan
Nissan servislerinde 3 yaş üzeri araçları indirimli servis kampanyası bekliyor.

Qashqai’de 308 TL den, Note’da 248 TL den, Micra’da 248 TL den, Navara’da 430 TL den, Primera’da 253 TL den başlayan fiyatlarla servis hizmetinden faydalanmanız mümkün.

Servis hizmeti benzinli araçlarda hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, yağ ve işçilik bedellerini kapsıyorken dizel araçlarda bunlara ek olarak yakıt filtresi de listeye ekleniyor.

2013 Ekim ayından beri devam etmekte olan kampanyanın güncellenmiş hali dahilinde, Almera ve Primera modellerinde listedeki hizmetlerin yanı sıra buji de pakete dahil ediliyor.
mazda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir