MazdaOtomobil Yorumları

Mazda CX-5 yorumları

Mazda CX-5 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni nesil SKYACTIV TEKNOLOJİSİ ve ‘KODO – Hareketin Ruhu’ tasarım temasını tam olarak içeren ilk üretim modeli olan Mazda CX-5, geleneklerimizin merkezindeki saf sürüş zevkini koruyor. Bu kompakt SUV, hareketin gücünü karşısında hissettiğimiz heyecanı temsil ediyor.

Güvenlik ve yakıt tüketiminden taviz vermeden tasarım, kullanım kolaylığı ve konforu önceliğimiz olarak belirledik. Yeni Mazda CX-5 benzersiz kalite ve çok yönlülüğe sahip bir kompakt SUV olarak sahiplerinin ilgi alanları, hayat evreleri ve hayat tarzları değiştikçe onlara mutluluk vermeye devam edecek.

Yeni Mazda CX-5’in dış tasarımı, yeni ‘KODO – Hareketin Ruhu’ tasarım temamıza dayanır ve ilhamını çita gibi hayvanların güçlü ama zarif hareketlerinden almıştır. Bu gövde tipi ile, doğanın güzelliğini ve hareket konseptini aktarmak istiyoruz.

İşçiliğimizin üç temel özelliği olan kusursuz yapı, sıra dışı işlevsel güzellik ve müşteri memnuniyetini geliştirmek için, tasarımcılarımız ve mühendislerimiz aracın dış kısmında birlikte çalıştılar. Bu, enfes tasarımı destekleyen titiz bir mühendislik ile birlikte, gövde tipi ve yapısına dair üstün bir kalite hissini doğurdu.

Bi-Xenon farlar, bir araç yaklaştığında otomatik olarak kısa fara geçişi sağlayan Uzun Far Kontrolü ile donatılmıştır. Ayrıca yolu daha iyi aydınlatmak için ön farları direksiyon hareketine paralel bir biçimde döndüren Adaptif Ön Far Sistemi’ni içerir.

Sürücü ve yolculara, güvenl verici bir sürüş ortamı sunmak için, tasarımcılarımız ve mühendislerimiz bu aracın içinde birlikte çalıştı. Sonuçta güvenli, ferah ve esnek bir iç mekan elde edildi.

Sürüş ortamının kalitesi, gösterge paneline kullanılan malzemelerin yumuşaklığı ve kibarlığında ile saten krom bezemeli yüzeylerde belirgindir. Bu yüksek kalite ve orijinallik hissi, her bir yüzeyin, çizginin ve bileşenin birbirini tamamlama biçiminde ortaya çıkıyor. Titiz üretim kalitesi ve özenli işçiliğe yaptığımız yatırım araç içinde hemen kendini belli ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir