MazdaOtomobil Yorumları

Mazda 6 yorumları

Mazda 6 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Mazda6, öncü SKYACTIV TEKNOLOJİSİ’nin tüm özellikleriyle birlikte ‘KODO – Hareketin Ruhu’ tasarımının kullanıldığı yeni nesil otomobillerimizin ikincisidir.

Sedan ve station wagon gövde stili seçenekleri ile sunulan yepyeni amiral gemisi modelimiz ile, heyecan verici sürüş deneyiminin hazzını ve duyularınızı cezbeden tasarımın önemini kutluyoruz. Mazda6 ayrıca, SKYACTIV TEKNOLOJİSİ sayesinde, en gelişmiş güvenlik özelliklerini ve olağanüstü düşük yakıt tüketimini birleştiriyor. Böylece heyecan verici, güçlü sürüş keyfinden ve göz alıcı estetikten ödün vermeksizin çevresel ve işlevsel açıdan mükemmelliğe ulaşma konusunda geleneklere bir kez daha meydan okuyoruz.

Bu, hayranlık duyacağınız sportif kıvrımlarıyla, hareketi ifade etmek üzere tasarlanmış bir otomobil. Gövde stilinin daha ilk bakışta duygusal bir tepki uyandırmasını istedik. Bu otomobilin dış donanımının bizim ‘KODO – Hareketin Ruhu’ tasarım temamız etrafında oluşturulmasının nedeni de bu. KODO tasarımının esin kaynağı, çitanın pürüzsüz gücü ve hayranlık uyandıran çevikliğidir.

Tasarımcılarımız ve mühendislerimiz, bu sportif ve zarif otomobilin iç donanımını elbirliğiyle geliştirerek emsalsiz bir yapım kalitesine, işçilik düzeyine ve tasarım unsurlarının sürüş ortamı boyunca uyumlu koordinasyonuna ulaştılar. Deri koltuklardan sürüş keyfinizi artıracak Bose® araç stereo sistemine kadar iç donanımın her parçası, iyi işlenmiş ve uyumlu olduğu izlenimini uyandırır.

Ayrıntılara, görsel izlenimlere ve dokunmanın uyandırdığı duygulara üst düzeyde gösterdiğimiz dikkat ile pratik ve ergonomik tasarım, otomobil ile her etkileşimde kendinizi tam da hissetmeniz gerektiği gibi hissetmenizi sağlar. Bu araç iç donanımı, otomobil ile bütünlük hissinizi maksimuma çıkarmak ve sürücünün araç üzerindeki mutlak kontrol duygusunu artırmak üzere oluşturulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir