Detroit OtoShow Güzel Mankenlerin Resimleri

Amerika’nın Detroit kentinde yapılmakta olan Detroit Otomobil fuarına her sene yüz binlerce araba sever ve yüzlerce farklı araba modeli katılmaktadır. En güzel tasarımlarını bu fuara saklayan araba firmaları yeni yıllarda çıkaracakları yada seri üretime geçirdikleri yılın model arabalarını sergilemeyi çok seviyorlar. 

Farklı sınıflardan ve farklı otomobil firmalarından çok güzel konsept modeller sergileniyor. Fuarı ziyaret eden araba severler bambaşka bir görsel şölenle karşı karşıya kaldıklarını ve bu şölenin bitmesi hiç istemediklerini söylüyorlar. Genelde sportif model arabalar bu fuarın gözdesi oluyor. Geleceğe hitap eden bütün arabalar bir araya toplanmış durumda.

Bu fuarda önemli markaların en büyük tercihi son model arabalarını sergilemeleri. Bunun en büyük sebebi dünya üzerinde aynı anda basında yer alması ve milyarlara bir kaç günde hitap etmesi. Adeta fuarda birbirleriyle kapışan araba firmaları dünya basınında yer alabilmek için son model arabalarını, en lüks ve pahalı modellerini, henüz üretime geçmemiş olan arabalarını bu fuarda gözler nne sergiliyorlar.

Detroit otomotiv fuarının en büyük özelliklerinden biri de arabaları tanıtan güzel mankenler. Dünyanın en büyük firmaları en güzel mankenleri son model arabalarının yanlarında yer veriyorlar. Biribirinden güzel mankenler Detroit OtoShow da arabalara güzellik katıyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.