Haberler

Kış Damatlarına Sürpriz Ürünler Desa!

Desa, kış damatlarına özel, birbirinden özel fırsatları, sürpriz ürünler ile düzenliyor, katalogları yeniliyor!

Birbirinden özel ve farklı kışa özgü tasarımları ile Desa, bu kışın damatları tarafından çok beğenildi! Yeni kataloğa şimdi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Galtem Erkek Çift Taraflı Süet Ceket ile Tek Ürün İki Farklı Kullanım

Desa; sürdülebilir tasarımları ile kış damatlarının kombinlerini tamamlamaya geliyor!

Tamamen keçi derisinden, iki yüzlü tasarlanan Galtem Erkek Çift Taraflı Süet Ceket; bir blazer ceketten çok daha fazlası olarak karşımıza çıkmakta! Ön yüzü süet, arka tarafı parlak ciltli deriden üretilmiş olan bu sıra dışı tasarım, iddialı bir damat olmayı hayal edenler için tasarlandı!

Önden iki düğmeli, sıra dışı kesime sahip bu ceket, süeti beyaz ciltli derisi siyah olarak tercih edilebileceği gibi tek renk kahverengi versiyonunu elde etmekte mümkündür.

Allan Siyah Erkek Deri Yelek İddialı Olmayı Sevenler İçin Tasarlandı!

Kış koleksiyonu kapsamında, yeni ürünler arasında yer alan Allan Siyah Erkek Deri Yelek, kış damatlarının gözleri üzerine toplamasına imkân yaratan şık ve sade bir tasarımdır.

Önden metal çıtçıtlı, kapaklı göğüs cebi ve etek kısmındaki iki ufak cebi ile son derece kullanışlı bu yelek hem özel günlerde hem de günlük hayatta sıradan gömlekleri şık bir kombine çevirme konusunda son derece etkili bir tercihtir.

Tamamı koyun derisinden üretilen Allan Siyah Erkek Deri Yelek de Desa, nostaljik bir hava katması için el işçiliği ile ağartma efekti uygulamayı tercih etmiştir.

Celery Kahve Erkek Deri Bot Sayesinde Sınırları Baştan Yarat

Farklı olmayı sevenler ve sınırları baştan çizen damatlar için önerilen Celery Kahve Erkek Deri Bot kış damatlarının tüm ihtiyacını tek bir ürün altında toplayan sınırsız bir tasarım!

Tamamı orijinal deriden üretilen, kauçuk tabanlı bağcıklı bot, damatlıklara asi bir hava katarken, günlük kullanıma müsait oluşuyla zamansız kullanım imkânı sunmaktadır.

Zamanın ötesinde, klasikten vazgeçemeyen ancak farklı olmak isteyenler için bu sene Desa, çok yeni ve çok farklı!

Bordo Erkek Rugan Kemer Yeni Yıla Uygun Rengi ile Dikkat Çekiyor!

İç ısıtan rengi ile kış damatlarının kombinlerine renk katacak bir kemer!

Desa kış koleksiyonu kapsamında, Bordo Erkek Rugan Kemer ile kombinleri renklendirmeye ve farklılaştırmaya geliyor!

120 cm’den 130 cm’e kadar ebat seçenekleri bulunan bu ürün, kış kombinlerinin tamamlayıcısı olacak nitelikte bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Leaf Bordo Erkek Deri Loafer

Klasikten vazgeçemeyenlere hem şık hem gösterişli olmak isteyenlere Desa’dan Leaf Bordo Erkek Deri Loafer!

Bordo renk seçeneği ile kombinleri renklendiren, sıcak bir enerji veren bu klasik tasarım eva tabanlı ve tamamı deriden üretilmiş son derece şık bir ayakkabıdır.

Desa kış indirimleri kapsamında 2. Üründe sepette yüzde elli indirim uygulamakta ve erkek müşterilerine kış sürprizleri yapmaya devam etmektedir. Son sezon ürünlere ulaşmak ve yeni yıl alışverişini şimdi tamamlamak için desa.com.tr adresine bağlanmanız yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir