Haberler

Kadın Kışlık Çoraplar; Çorap Toptancısı!

Kombinlerin son parçası olan çoraplar şıklığın tamamlayıcısıdır. Ayrıca kaliteli ve sağlıklı materyallerden üretilen ürünler hayat kalitesini yükseltiyor. Çorap toptancısı yıllardır kadın, erkek ve çocuk ayırmadan kaliteli ve dayanıklı ürünlere ulaşmalarını sağlamaktadır.

Bolero 3’lü Kadın Lüks Yünlü Çorap Modelleri

Ürün yüzde elli yün, yüzde otuz akrilik, yüzde on beş polyester ve yüzde beş elastan karışımı olan bir materyalden üretilmiştir.  Bolero 3’lü kadın lüks yünlü çorap modelleri kış aylarında maksimum sıcaklık amacı ile üretilmiştir. Nefes alan bir yapıda doğal yün ile tasarlanmıştır. Farklı renk seçenekleri ile her kadına hitap etmektedir. Ürün karışık renkte satışa sunulmuştur.

Bolero Kadın Kırmızı Polar Ev Çorabı

Kışın bazı kadınların en büyük sorunu ayaklarını ısıtamamaları bolero kadın kırmızı polar ev çorabı bu sorunu çözmek için tasarlanmış eşsiz bir ürün. Rengi ile göz dolduran ürünün içi özel olarak tasarlanmış. İç kısmında bulunan özel dolgu ile ayakları gün boyunca sıcak tutuyor. Özel bir örgü tekniği kullanılarak üretilmiş olan ürün oldukça dayanıklı görünüyor. Ayrıca ev kazalarının önüne geçmek için taban kısmı kaymaz silikondan yapılmış. Ürünün farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Bolero Bayan Kışlık Termal Çorap

Ürün yüzde 90 akrilik ve yüzde 1o polyamid karışımı materyalden üretilmiştir. Üretiminde kullanılan havlu örgü tekniği termal özelliğinin temelini oluşturmaktadır. Bolero bayan kışlık termal çorap şardonlama tekniği ile iç kısmı tüylendirilmiş ekstra yumuşak bir çoraptır. Uygulanan özel teknikler benzerlerinin bir adım önüne geçmesini sağlamaktadır. Bu teknikler aynı zamanda ürünün daha dayanıklı ve kaliteli olma sebebidir.

Bolero İçi Polarlı İnce Görünümlü Siyah Külotlu Çorap

Kadınlar kış aylarında bile etek ve elbiselerde vazgeçmezler. Bolero içi polarlı ince görünümlü siyah külotlu çorap elbise ve eteklerden vazgeçmeyen bu kadınların üşümemesi için tasarlanmıştır. Ürün yüzde 90 polyamid ve yüzde 10 elastan karışımından üretilmiştir. Kullanılan teknik ile ince çoraplar gibi şık görünmekte olan ürün aynı zamanda polar olan iç kısmı sebebiyle sıcak tutmaktadır. Likralı olması kadınların bacak ve karın bölgelerinin daha ince ve kusursuz görünmesine neden olur. İç yüzeyi tamamen polar kaplı olan ürün kaçma yapmaz.

Bolero Kadın Kokulu 2’li Uyku Çorabı Yeşil Krem

Bazı kadınlar uyurken bile çorap giyinmektedir. Özellikle kış aylarında tercih edilen uyku çorapları kokulu olarak da üretilmektedir. Bolero kadın kokulu 2’li uyku çorabı yeşil krem yıkama ile deforme olmamaktadır. Ayrıca ürün 5 yıkamaya kadar kokusunu kaybetmez. Farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Ayakların üşümesi hayat kalitesini etkilemektedir. Özellikle kadın bazı dönemlerde bu yüzden fazla sorun yaşamaktadırlar. Bunun önüne geçmek için kaliteli ve sıcaklığı ön planda tutanların kadın- erkek- çocuk fark etmeksizin ilk tercih  Çorap toptancısı olmaktadır. Sizlerde hem ben hem de ailem üşümesin diyorsanız https://www.coraptoptancisi.com/ adresine gelin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir