Haberler

Hayvanlarınıza Dodomama ile İyi Bakın!

Dodomama ile evcil hayvanlarınıza standartların üzerinde bir yaşam imkânı sunmak ister misiniz?

Profesyonel hizmeti ve kaliteli, zengin seçenekli ürün hizmetleri ile Dodomama; hayvan severlerin en yakın dostlarına daha kaliteli bir yaşam imkânı sunmaktadır.

Eastland Su Kabı500 Ml(Seyahat) Hayatınızı Kolaylaştıracak!

Evcil hayvanı ile sık sık dolaşmaya çıkan kişiler için onların ihtiyaçlarını gerçekleştirmesine kolaylık sağlayan araç gereçler son derece önemlidir.

Eastland Su Kabı500 Ml(Seyahat) modeli ile köpeği ile yürüyüşe veya uzun yola seyahat yapmak üzere yola koyulan kişiler, artık çok daha konforlu bir yolculuk yapma imkanına sahip.

Pet şişeleri kesip geri dönüşümsel çareler arayan hayvan severlere çözüm olarak üretilen bu şişe, suyu saklama ve tüketme imkanını genişletmektedir.

KARLIE Kedi Tırmalama Standı ile Canlarınızın Canı Sıkılmasın!

Tüy tabanlı, şık tasarıma sahip, bombeli gövdesiyle KARLIE Kedi Tırmalama standı; tüylü dostlarınızın pençelerindeki kırılan tırnaklarını düzeltmelerine yardımcı olurken, evdeki eşyaları hedef olmaktan uzaklaştırmak için tasarlanmıştır.

İple sarkıtılmış jüt iplikten top, kedilerinizin yeni ve en büyük düşmanı olacak, kediniz bu oyuncakla hem şımaracak hem de enerjisini atacak!

30 cm’e 30 cm ölçülerinde dikey yüzeyi ve 49 cm’lik alt tabanı sayesinde yer kaplamaz ve koku yapmaz tasarıma sahiptir.

KARLIE 2 Taraflı Fırça Sayesinde Dağınık Tüylere Son!

Bir tarafı kıl fırça, diğer tarafı metal uçlar ile oluşturulmuş bu kullanışlı tasarım Dodomama’nın hayvansever müşterileri için tasarlandı!

Mor ve siyah olarak iki farklı yüzey rengine sahip bu şık ve kullanışlı tarak sayesinde evcil hayvanlarınızın tüyleri artık çok daha düzenli ve yumuşacık olacak!

Dağınık tüylerden ve döküldükten sonra topaklanmış fazlalıklardan kurtulmaya yarayan KARLIE 2 Taraflı Fırça metal uçlarında bulunan plastik minik toplar sayesinde can dostunuzun canını yakmadan tüylerini açar.

Canvit Aminosol Vitamin ve Aminoasit Solüsyonu 150 ML

İçeriğinde bulunan aminoasit, B vitamini ve tuz katkılarının yanı sıra vitamin ve mineraller ile desteklenmiş özel formüllü solüsyon; evcil hayvanlarınızın ihtiyacı olan tüm besin maddelerini içerisinde bulunduracak şekilde tasarlanmıştır.

Canvit Aminosol Vitamin ve Aminoasit Solüsyonu 150 ML; stres, hamilelik ve çeşitli sağlık problemlerinden kaynaklanan güçsüzlüğü, halsizliği ve tüy dökülmesini giderme konusunda can dostlarınıza destek sunmaktadır.

Dostlarınızın çeşitli sebepler yüzünden geçirdikleri operasyonlardan sonra ve önce bağışıklığı güçlendirmek amacı ile kullanılabilecek bu ürün, aynı zamanda güçsüz kas yapısını ve solunum yollarında oluşan bozuklukları giderme konusunda destek sağlayan etkili bir formül ile üretilmektedir.

Büyük ve küçük cins her tür hayvan için kullanım miktarları değişiklik göstermekte olup, düzenli kullanımda can dostunuzun yaşam kalitesini gözle görünür biçimde arttırmakta son derece etkilidir.

Dodomama; tüm evcil hayvan ürünlerinde kullanıcılarına belli oranlarda büyük indirimler sunmakta ve bünyesinde her türlü hayvan için mama, oyuncak, aksesuar ve sağlık ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Her türlü ihtiyacınız için Dodomama.com.tr üzerinden web sitesine ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir