Kia Cee’d 2013 Model Arabasının Resimleri

Kia’nın 2013 yılında üretimine geçirmeyi planladığı Cee’d modelinin yeni resimleri basınla paylaşıldı.

2013 model Cee’d in ilk görüntüleri kısa bir süre önce basınla paylaşılmıştı. Bu arabanın yeni resimleri ise dün basınla paylaşılmaya başladı. Kia’nın farklı bir tasarım ve dış görünüş ortaya koyduğu Cee’d model otomobili ilk görüntüleri ile gözleri kamaştırmaya başladı bile.

Kia Cee’d 2012 Mart ayında Cenevre Otomobil Fuarında ilk tanıtımı yapılacak. Bu fuarı merakla bekleyen Kia yeni otomobili ile fuarda idol olmayı hedefliyor.

Kia Cee’d için satış zamanı 2012 yılının son ayları olarak belirlendi. 2013 modellerin bu yıl satışa sunulacağı Kia Cee’d için henüz bir fiyat açıklaması yapılmadı. Cee’d in üretileceği platformun ise Hyundai i30 ile aynı olacağı belirtildi.

Motor ve teknik özellikler hakkında çok detaylı bilgi verilmeyen Cee’d in tahmini olarak 201 beygir gücünde ve 1.6L GDI turbo motor ile üretilmesi bekleniyor. Motor gücünün diğer modellere göre yüksek tutulacağı söylentiler arasında.

Cenevre Otomobil Fuarını bekleyen Kia Cee’d’in iç kısmında son teknolojinin kullanılacağı ve tasarımda araba kullanıcısına yardımcı olacak ve kendini rahat hissebileceği uygulamalara gidileceği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir