HyundaiOtomobil Yorumları

Hyundai ix20 yorumları

Hyundai ix20 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

ix20’nin tüm geliştirme, üretim, sürüş ve kullanım süreçleri LCA’nın çevre sertifikasyonunu almıştır.

Benzinli ve dizel motor seçenekleri ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

ix20, bağımsız bir araç güvenliği değerlendirme organizasyonu olan Euro NCAP’in çarpışma testi değerlendirme programından güvenlik konusunda en yüksek puanı alarak beş yıldızın sahibi oldu.

Hyundai’ın tasarım diline kazandırdığı “Fluidic Sculpture” kavramı ix20’yi sıradan, dört köşe hatlardan uzaklaştırıyor. Onu daha akıcı bir forma, daha dinamik bir vücuda kavuşturuyor.

Hyundai ix20 sadece sürücüsünün güvenini kazanmakla yetinmiyor. O koltuklarında yer verdiği tüm konuklarının, aile için ne kadar değerli olduğunu biliyor.

ix20, sadece baktığınızda değil, gaz pedalına bastığınızda da dinamizmini gösteriyor. Düşük emisyonlu Euro 5 Motor’a sahip olmasının yanı sıra tutumlu yakıt tüketimiyle de aile ekonominizi koruyor.

Onun içindeyken dünyaya bakış açınız genişleyecek; yalnızca önünüzde uzanan yolu değil, gökyüzünde sıralanmış bulutları ve sizi sarmalayan tabiatı da doyasıya göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir