HyundaiOtomobil Yorumları

Hyundai Accent Blue yorumları

Hyundai Accent Blue ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Sıra dışı benzin-kilometre performansı ve yüksek ekonomik değerler sunan Accent Blue yalnızca 5.9ℓ benzin ile 100 km gidiyor. 1.4 Düz Vites seçeneği içindir.

Boyu küçük, performansı büyük. Accent Blue’nun yüksek beygir gücü ve torka sahip olan benzinli ve dizel motoru otomobil dünyasına yeni bir ruh katıyor.

Accent Blue, ABS’nin yanı sıra, çift ön hava yastığı, perde hava yastıkları ve yan hava yastıkları dahil olmak üzere altı adet hava yastığına sahiptir.

Stil, teknoloji, güvenlik – Accent Blue’yu tüm bakışların üzerine çevrildiği kompakt bir otomobil haline getiren nedenleri tahmin etmek hiç de zor değil.

Tasarımdaki yenilikler, estetik detaylar, canlı çizgiler ve cezbedici kontrastlarla aracın içinde de kendini göstermeye devam ediyor.

Accent Blue yakıt tasarrufu sağlamasının ve çevreye duyarlı olmasının yanında lüksten de ödün vermiyor. Herkesin beğeneceği bir mühendislik harikası.

Sağlam gövdesi, hava yastıkları ve çarpışma önleyici teknolojisi güvende olmanızı sağlar. Sonuç olarak sizin için hep bir adım önde olan bir otomobil tasarladık.

Accent Blue’yu kullandığınızda sessiz sürüş, geniş iç hacim ve kullanılan en son teknolojiler sizi büyüleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir