HyundaiOtomobil Yorumları

Hyundai i20 yorumları

Hyundai i20 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Direksiyona ilk oturduğunuz andan itibaren onu sevmeye başlayacaksınız. O da bu sevginizin karşılığını fazlasıyla verecek. Işık ve far sensörleri, geri görüş kamerası, otomatik açılan yan aynaları, aydınlatmalı ve soğutmalı torpido gözü, anahtarsız giriş fonksiyonu, otomatik kararan dikiz aynası, hız sabitleyicisi ve daha birçok özelliğiyle, tüm ihtiyaçlarınızı anında hissedecek ve hemen harekete geçecek.

Yüksek performansı ekonomiyle birleştiren i20’yi, dizel veya benzinli motor seçeneğiyle tercih edebilirsiniz. i20, sunduğu düşük yakıt tüketiminin yanı sıra düşük karbon emisyonu ile çevreye karşı duyarlı bir otomobildir.

Arka park asistanı, akıllı anahtar sistemi, start düğmesi ve MPDS bu özeliklerden yalnızca birkaçı.

Altıgen ön ızgara, Elektrikli katlanabilir yan aynalar, Şık ön ve arka far grubu. Rahat olduğu kadar lüks bir tasarım, Çok çeşitli iç tasarım seçenekleri, Daha fazla güç ve yakıt etkinliği için CVVT, CRDi teknolojisi, 6 ileri düz vites.

i20’nin akıcı tasarım anlayışı, ön ızgarada da kendini gösteriyor. Parlak siyah rengi, radyatörün merkezine yerleştirilmiş krom kaplamalı Hyundai logosu, i20’nin özgün ruhunu ilk bakışta fark ettiriyor.

Özel olarak tasarlanmış sis farları, aracın sportif görünümüne katkıda bulunurken, size ekstra görünürlük ve güvenlik sağlıyor. Sis farı olmayan modeller için krom süslemeli panjurlar sunulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir