Hyundai Hexa Space Delhi Auto Expo Otomobil Fuarında

Delhi Auto Expo Hindistan‘ın önemli kentlerinden bir tanesi olarak bilinmekte. Bu kentte otomobillere oldukça önem verilmekte ve fuarında her daim yeni model arabaların tanıtımları yapılarak basına ve halka sunulmakta. Asya’da üretilen arabalar ile birlikte Kore’nin önemli en nemli markası Hyundai bu fuarda yeni arabalarını sergileyerek dünya basınında önemli bir noktaya yeniden yerleşmeyi planlıyorlar.

Koreli otomobil markası Hyundai bu araba fuarına yeni model araba markası Hexa Space ile katılacak. Böylesine nemli bir otomobil fuarında en önemli yeni kozu olan Hexa Space basının oldukça dikkatini çekecek gibi görünüyor. Genel olarak aile arabası olması için üretilen Hyundai Hexa Space aynı zamanda büyük kesime de hitap edebilmek için tasarımında ve fiziksel özelliklerinde farklılığa gitmiş durumda. Bilindiği üzere Hyundai son zamanlarda tasarım çizgilerini oldukça keskinleştirmişti. bu modelinde de bu çizgiden uzaklaşmayan ve hoş bir görünüme sahip olan keskin çizgilerle devam etmiş görünüyor.

Hexa Space Fiziksel Özellikleri

Uzunluk: 430 cm

Yükseklik: 164.7 cm

Genişlik: 182 cm

Hyundai Haxe Space ‘i diğer arabalardan farklı kılan şey ön kısmın üç kişi oturabilecek şekilde dizayn edilmesi. Toplam 7 kişilik bir kapasitesi olan bu arabaya 3+2+2 şeklinde oturabiliyorsunuz.

İç tasarımına gelince oldukça sade bir yapıya sahip. Teknoloji ülkesi olan Kore iç kısımda bütün teknolojik aksesuarlara otomatik olarak yer vermiş. LCD göstergeler, otomatik kullanılabilen iç aksesuarlar, otomatik iç gösterge ve içerideki havayı temizleyen sistem gibi onlarca teknolojik özelliğe yer verilmiş.

6 vites olarak tasarlanmış olan Haxe Space Delhi Auto Expo otomobil fuarında beğenileri ve fotoğraf flaşlarını üzerine toplayacak gibi görünüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.