Hyundai Genesis Coupe 2013 Modeli

Hyundai 2013 model çift kapılı arabasının tanıtımını yaptı. Hyundai Genesis Coupe’un üç resminin paylaşıldığı tanıtımda bu otomobilin motoru hakkında detaylı bilgilere yer verildi.

Her geçen seni bambaşka model ve yenilemelerle ülkelerin kapılarını çalan Hyundai 2012 yılına girildikten sonra 2013 model arabalarının tanıtımını yapmaya başladı. Asi çizgilerin ve göze hoş gelecek renklerin kullanıldığı Hyundai 2013 model Genesis Coupe iç hacminin fazlalığı ile dikkatleri çekiyor. Şu an piyasada bulunan bir çok coupe arabanın içerisinde sıkıntılar yaşanmakta. Hyundai bu sıkıntıları fısıltı gazetesinden duymuş olmalı ki aynı sorunların yaşanmaması için kendi ürettiği otomobilinde iç hacmi fazla tutmuş.

Son teknolojinin kullanıldığı, iç ve dış tasarımının birbiri ile çok uyumlu olduğu bu otomobilde 21. yüzyılı en iyi anlatabilecek esintiler bulunmakta. Hyundai Genesis Coupe 2013 modeli sadece resimleri ile bile araba severlerin oldukça ilgisini çekmeyi başardı. İnternet üzerinde bazı sitelerin yaptığı anketlerde bu model 10 üzerinden 10’a yakın bir puanı almaya başarabildi.

Motor gücü hakkında da bilgi verilen Hyundai Genesis Coupe iki farklı tercihi ile iki farklı kesime hitap ediyor. Hyundai Genesis Coupe‘nun iki farklı tercih motorunun özellikleri ise şöyle;

Hyundai Genesis Coupe Motor Özellikleri

1. Tercih

6 silindir 3.8 litre motor, 333 beygir gücü, 394 Nm tork üretebilme

2. Tercih

4 silindir 2 litrelik motor, 210 beygir gücü, 320 Nm tor üretebilme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.