HondaOtomobil Yorumları

Honda Civic Sedan yorumları

Honda Civic Sedan ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Honda’da gelişmiş teknolojilerin mutlaka insanlara faydalı bir yönünün bulunması gerektiğine inanıyoruz. İşte bu nedenle Yeni Civic Sedan’da yolculuğunuzu daha güvenli ve eğlenceli hale getirecek gelişmiş yol bilgisayarı i-MID*, yakıt ekonomisi sağlayan ve emisyon oranını düşüren ECON teknolojilerini geliştirdik.

Yeni Civic sedan’ın ışıklarının siz daha ekonomik sürerken sevinçten yeşile döndüğünü biliyor muydunuz? ECON butonuna bastığınıza harekete geçen sürüş sistemi ışıklandırmalarıyla size yol gösterir. Örneğin ani hızlanmalarda maviye dönen ambiyans aydınlatmaları, siz ekonomik kullandığınızda yeşil oluyor.

Yeni Civic sedan’ın iç tasarımı daha çok sizi yansıtsın diye geliştirilmiş yol bilgisayarı i-MID, kişiselleştirilmiş sürüş deneyimine yeni bir boyut katıyor. Civic sedan’da sevdiklerinizin resimleri yol boyunca yanınızda olacak. Üstelik herhangi bir taşınabilir belleğe yüklediğiniz favori müzikleriniz de. Ses ayarı, yakıt bilgileri, radyo, CD, saat gibi bilgileri de içeren i-MID yolculuğunuz için gerekli tüm bilgileri ve eğlenceyi barındırıyor.

Civic’in ikon haline gelmiş tasarım felsefesinin bir gelişimi olarak, yeni Civic sedan dinamik şekliyle sadece çekici görünmekle kalmıyor aynı zamanda aerodinamiği ve performansı da geliştiriyor.

İncelikli tasarım baştan aşağı sofistike bir karakter yaratıyor. Akıcı atletik çizgiler ve geniş duruş ile her bir tasarım öğesinin uyumlu bir şekilde bütünleştiği dış görünümüne neresinden bakarsanız bakın!

Yeni Civic Sedan’daki her bir tasarım detayı, sadece harika görünmesi için değil bunun yanında üstün performansını sergilemesi adına da, dikkatlice düşünüldü. Yeni dizayn edilen Xenon farlar açık ve net bir görüş sağlarken dinamik ön tampon tasarımını da mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Sürüş deneyiminizi hem güvenli hem de daha keyifli hale getirmek için tüm önemli bilgiler ve göstergeler yeni dizayn edilen işlevsel ön panelde sürücüye olabilecek en yakın noktada.

Yeni tasarlanan ön panelde hız, devir, yakıt tüketimi gibi yolculuğunuz için önemli bilgiler güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi için sürücüye odaklı, sürücünün gözünü yoldan ayırmadan görebileceği açıda konumlandırıldı. Ön panelin yüzeyi değişkenlik gösteren iki farklı desenli doku ile kaplı. Bu özel doku güneş ışığını yansıtarak ön panele derinlik katan görsel bir efekt yaratıyor.

Ergonomik şekilde tasarlanan direksiyondaki kumanda butonları geliştirilmiş yol bilgisayarı i-MID’i kolayca kullanmanızı sağlıyor. Ses, müzik kanalı seçimi, saat, cruise control gibi pekçok fonksiyonlar rahatça kumanda edilebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir