FordOtomobil Yorumları

Ford Mondeo yorumları

Ford Mondeo ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Hangi açıdan bakarsanız bakın, Mondeo şık, dinamik ve sportif tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Bunun yanında yakıtı verimli kullanan ve düşük karbondioksit emisyonunu sunan üstün motor ve şanzıman seçenekleri, Mondeo’nun mottosu olan “Gerçek Güzellik İçten Gelir” ifadesinin en güzel yansıması.

Mondeo’nun her ayrıntısında görülen özen ve dikkatin karakteristik bir örneği olan yeni gündüz yanan LED ön farlar, diğer araç sürücülerinin sizi daha kolay fark etmesini sağlıyor. Tasarımın şık bir ayrıntısı olan bu özellik, kullandığı en yeni LED teknolojisi sayesinde normal kısa farlara göre enerjiyi çok daha verimli kullanıyor.

Mondeo’nun Bi-Xenon HID ön farları, klasik farlara kıyasla iki kat daha güçlü olmakla birlikte yalnızca üçte ikisi kadar enerji harcar. Bu seçenekte, statik viraj farları ile ön far yıkayıcı da bulunmaktadır. (Selective modeli ile birlikte sunulmaktadır.)

Mondeo’da antenin cama entegre edilmesi ile aerodinamik sürtünme katsayısı dört kapılı modellerde 0.29’a, station wagon’da ise 0,30’a düşürülerek yakıt tasarrufu sağlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir