Haberler

Erkek Bebek Hediyeleri E-Bebek

Erkek Bebek Hediyeleri E-Bebek platformu, anne ve bebeğin doğumdan itibaren yaklaşık 4 yaşına kadar tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla bulabileceğiniz bir markadır. Kaliteli ürünler, yüksek hizmet standartları ile ön plana çıkıyor. Siz de, bebeğiniz için sağlıklı, kaliteli ve problem yaşamadan kullanacağınız ürünlerin hepsi ve daha fazlasını e-bebek ile bulabilirsiniz.

Hello Baby Erkek Bebek Patikli Tulum

Hello baby erkek bebek patikli tulum, kendi bebeğiniz için veya yakın bir arkadaşınız yeni doğum yaptı ise mükemmel bir hediye olur. Üzerinde hayvan figürlerinde karakterler mevcut. Patikli olduğundan dolayı. Bebeğinizin ayağını sıcak tutar ve dışarıdan herhangi bir yere temas ettiğinde herhangi bir sorun olmaz. Kumaş renkleri oldukça güzel ve kalitelidir. Yıkama esnasında, problem olmaz. Dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Özel tasarımıyla, dizayn edilmiştir. Bebeğin sağlığına zarar verecek herhangi bir malzeme kullanılmamıştır. Kaliteli kumaş özelliğiyle, 30 derecede yıkama yapmanız tavsiye edilir.

Yenidoğan Çıtçıtlı Erkek Bebek Patikli Tulum

Yenidoğan çıtçıtlı erkek bebek patikli tulum, uygun ve farklı renk seçenekleri ile sistemde sunulmaktadır. Uzun kol boyu bulunuyor. Çıtçıtlı yakası mevcut. Paça tipi patiklidir. Yaz ve ilkbahar sezonunda kullanılmaktadır. Kalıbı standart olarak sunuluyor. Üst parçasının çıtçıtlı olması sebebiyle, bebeğinizi giydirirken ya da çıkartırken zorlanmazsınız. %100 pamuk kullanılmıştır. 30 derecede yıkama yapmanız önerilir. Renkli ve desenli tasarıma sahip.

Yaz Erkek Bebek Denizci Body

Yaz erkek bebek denizci body, %43’e varan indirimli fiyatı ile sistemde mevcuttur. Yaz aylarında bebeğinizi terletmez ve rahatsız etmeden, hareket etmesini sağlar. Yüksek sıcaklıkta yıkama ve ütüleme yapmamanız önerilir. Kendi bebeğiniz veya yakın bir arkadaşınızın bebeği için mükemmel bir hediye olacaktır. Bebeğin sağlığına zarar verecek herhangi bir zararlı materyal kullanılmadan oluşturulmuştur. Kol detayları koyu lacivert, ürünün kendisi beyaz renktedir ön bölümündeki baskı yıkama ya da ütüleme de kesinlikle zedelenmez ve solma gibi bir problem olmaz.

Yaz Erkek Bebek Little Boy Poplin Kısa Kol Double Bebe Yaka Tek Barbatöz

Yaz erkek bebek Little boy kısa kol Double bebe yaka tek barbatöz, farklı renk ve beden seçenekleri ile bulunmaktadır. Bebeğiniz için mükemmel bir tercih olacağından emin olmanız mümkün. Hem rahat, hem de şıktır. Yüksek ısıda, yıkama ve kurulama yapmadan kullanmanız gerekiyor. Çıtçıtlı ve düğmeli detayları mevcut.

Basic Erkek Bebek Patiksiz Tulum

Basic erkek bebek patiksiz tulum, satürn simgesi ile bulunmaktadır. Çıtçıtlı yapısı bebeğinizi giydirip çıkartırken kolaylık sağlar. Online olarak sipariş ettiğinizde, adresinize kısa sürede gelecektir. Yıkama ve ütülemeye dikkat ederek, uzun süreli kullanmanız mümkün.

Ebebek.com web sitesi bünyesinde, aradığınız her bir ürün alternatif seçenekleri ile beraber yer almaktadır. E-bebek platformunun resmi sitesinde, kategorize edilmiş şekilde seçenekler sunuluyor. Buradan seçim yaparak, online alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Ürünler uygun fiyatlarla bulunduğu gibi her biri kalite testinden geçmiştir. Hemen şimdi satın alın! Annelik Dünyası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir