Haberler

Damatlara Özel; Desa

Desa, yalnızca bir deri markası değil baştan aşağı modanın trendlerini sunuyor. Bir dünya markası olma yolunda, emin adımlarla ilerlerken siz de gardırobunuzu Desa.com ile beraber en baştan yenileyebilirsiniz. Hemen şimdi resmi web sitesi üzerinden siparişlerinizi oluşturun!

Siyah Erkek Klasik Ayakkabı

Siyah erkek klasik ayakkabı, tek renk seçeneği ve farklı bedenlere göre bulunmaktadır. Desenli bir üründür. İç kauçuklu yapısı mevcut. Ön bölümünde hava almasını sağlayan, delikler bulunuyor. Bunlar motifli şekilde sıralandığı için ürüne farklı bir tasarım getirmiştir. Gün içerisinde kullandığınız esnada, rahatlıkla ayağınızı korumaktadır. Hava aldığından dolayı ayağınız terlemez. Yüksek tabanlıdır. Şık davetlerde, her erkek için kullanıcı bir parça!

Siyah Lui Erkek Deri Klasik Ayakkabı

Siyah lui erkek deri klasik ayakkabı, sezonun ön plana çıkan parçasıdır. Bağcıklı yapısı bulunuyor. Ön bölümünde dikiş detayları, ayakkabıya hareketlilik kazandırmıştır. Hem sade, hem şık, hem de bulunduğunuz şık davetlerde rahat bir üründen yana tercihinizi kullanmak istiyorsanız burada çoğunluk tarafından tercih edilmektedir. Tek bir tık ile, bulunduğunuz adrese teslimat gerçekleşir. Taban yüksekliği, 2,5 cm. Ekstra esnek ve konforlu micro tabanıyla sunulur. Kullanırken, rahatlığı sizi kendisine hayran bırakır.

Siyah Generobs Erkek Deri Kaban

Siyah generobs erkek deri kaban, her erkeğin sonbahar ve ilk bahar sezonunda gardırobunda kurtarıcı bir parçası olarak bulunması gereken ürün. Uygun fiyatı ile sistemde mevcuttur. Siyah ve kahve tonlarında, 2 farklı renk seçeneği bulunuyor. Dilerseniz, dışarıdan düğmeli detaylarını kullanabilirsiniz. Dilerseniz içerideki bağcıklı detayıyla kullanmanız mümkün. İki farklı şekilde ceket gibi gözükse de, tek parça halindedir. Kaliteli deri tasarıma sahip olduğundan dolayı, yıkama işlemlerinde herhangi bir problem olmaz. Ceket yaka, önden düğme kapamalıdır. Üst fermuar cepleri mevcut. İçinde özel bir yelek kullanılmış. Yakasında fonksiyonel toka bulunuyor. İç astar detayları da, sizi sıcak tutar.

Kahve Diodoro Erkek Kürk Kaban

Kahve diodoro erkek kürk kaban, soğuk kış günlerinde kurtarıcı bir parçadır. İçi kürklü deri üründe, düğme ve cep detayları mevcut. Kürk yapısı düğme ve yakalarda da aynı şekilde kullanılmıştır. Dilediğiniz şekilde, uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Mavi Siyah Diocleziano Erkek Kürk Kaban

Mavi Siyah Diocleziano erkek kürk kaban, önden düğmeli yapısıyla bulunuyor. Altında 2 adet kapak cebi mevcut. Koyun kürkünden, astarsız olarak çalışılmıştır. %100 deri üründür. Sportif kıyafetlerinizin üstüne, tamamlayıcı bir parça olarak bulunur. Katılacağınız özel davetlerde, bütün gözler üzerinizde olur!

Desa ile tarzınızı, kaliteli ürünlerle beraber yansıtmanın tam zamanı! Desa.com web sitesi bünyesinde, aradığınız ürün farklı seçenekleri ile beraber avantajlı fiyatlarla sunulmaktadır. Hemen şimdi dilediğiniz tercihi yaparak, alışverişin tadını çıkartın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir